SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Moje wnioski wyciągnąłem po Twoich reakcjach.

Kompleksy + ego wbrew pozorom mogą istnieć - ego, które powoduje Twoje zachowanie 'wiem najlepiej' i kompleksy słabej sylwetki. Twoje ego przysłania Twoje niedoskonałości w sylwetce.

A ja tam uważam, że j/nj to g**** warta metoda, ale nie chcę się bawić w dyskusje.

Ok, nie przekonam Cię, Twoje życie Twoje wybory. Rozumiem i respektuję to. Natomiast po cholerę ten dziennik? W takich tematach DORADZAJĄ specjaliści, ZA DARMO, z własnej dobroci serca. Mogą nie doradzać i nikt Ich za to ganiać nie będzie. Nie wiem co Ty chcesz udowodnić, chyba tylko swoją głupotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
ty już swoją udowodniłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie chcę Ci ubliżać, ale z doświadczenia wiem, że czasem solidny kop w tyłek pomaga wrócić na ziemię. Ale jak powiedziałem, szanuję Twoje wybory. Mam nadzieję, że do wakacji wg swoich metod zrobisz kratę na brzuchu, czy co tam do czego dążysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
zrobię, zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
hadesZiom2
ale z doświadczenia wiem, że czasem solidny kop w tyłek pomaga wrócić na ziemię.

Stalin podobno też tak twierdził...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Tolszowka ja myslalem jak ty z dieta i suplami ale przy redukcji i brałem jakies tam spalacz nie pamietam i cos tam zeszlo ale wogle potme przerzucile sie an Thyrotherm cykl6tygodni jadle zdoro 4posilki dziennie zero treningow a nogi mi sie wyrzezbily w pazie z 90 do 86spadło BEZ TRENINGOW! bo czasu nie mialem :D a dieta 4 posilki byly z mala iloscia wegli. Wiem teraz ze 3 posilki to lipa i 4 juz cos ale nie do konca. Sam teraz masuje staram sie jadac tak:

Śniadanie w sumie róznie kromka ciemnego chleba + szynka lub ser i do tego Amino5200 zeby wzbogacić w białkoa lbo 250ml mleka + 30g płatków + Amino5200. Śniadanie mam lipne ale potem 2-3h i 100g makaronu potem w sumie czasami trening po treningu 25-30g bialka po 30minutach 80g ryzu + 200g miesa po 3h 50g ryzu + 200g miesa a kolacja do omlet z 4 jaj i przed spaniem 25-30g białka. Brakuje troszke wegli dlatego dokupie jakies Waxy.

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2012-01-10 00:13:33

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Panowie dajcie już spokój. Po prostu bez większych emocji obserwujmy postępy Tadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24269 Napisanych postów 25220 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020291
ale nawet nie ma wypisów diety, treningów z dni treningowych i nietreningowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Nitroman
Panowie dajcie już spokój. Po prostu bez większych emocji obserwujmy postępy Tadka.

No właśnie. Wyluzujcie...

FighterX
ale nawet nie ma wypisów diety, treningów z dni treningowych i nietreningowych...

Nazwałem to "dziennikiem", ale jak bym codziennie dawał wypiski, to komu to chciało by się czytać... Uznałem, że będę robił to raz na jakiś czas i wystarczy.

Apropo treningu. Dzisiaj z rana zrobiłem aeroby 40 minut. Pot się lał jak zwykle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium