SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tolszowka DZIENNIK - trening, odżywianie, suplementacja

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 71463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
gward, może ty się pochwal kulturysto-prześmiewco, co osiągnąłeś w tym sporcie. Sam jesteś rocco. Jak Ci się nie podoba ta kiepska komedia, to tu nie zaglądaj. Nikt cię o to nie prosi.

Zmieniony przez - tolszowka w dniu 2012-04-01 14:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tadeusz,dziwisz sie ze sie z Ciebie i tego tematu smieja??? szczerze mowiac to wedlug mnie to jest smutne,ze ten sport zaczyna miec coraz wiecej takich adeptow kulturystyki jak Ty. Ludzie starali Ci sie pomoc,doradzali,tracili czas na ten bezsens.... taka jest prawda i nikt temu nie zaprzeczy. Ale kazdy ma szanse na to,zeby cos w zyciu zmienic,jezeli chcesz nadal chodzic na silownie i budowac swoje cialo,przemysl to i wez sie na SERIO do roboty.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
Nie bede tu pisał co osiągnąłem co mogłem osiągnąć bo to nie temat o mnie. Moge tylko napisać że Trec team pokazuje wielką cierpliwość i duży szacunek do tych ludzi bo naprawde dużo robią na tym forum.


tolszowka a właśnie że bede zaglądał mało tego nawet będe komentował twoje poczynania z czystej ciekawości ile można zmarnować kasy i czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8281
tadeusz wiesz co, sprzedaj mi te odzywki co masz teraz. a za ta kasę kupisz sobie sprzętu ;P we dwóch wyjdziemy na tym dobrze ;]

jak pomogłem daj soga :)
----------------------------
http://www.sfd.pl/***_NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_-_PRZECZYTAJ_KONIECZNIE_!_***-t284368.html
------------------------------
Trenuj ponad ból, śmierć bedzie twoim jedynym wybawieniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
gward - zgadza się, to nie temat o tobie, więc nie rób spamu swoimi nic nie wnoszącymi do tematu wypowiedziami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
miedziany - kup sobie w sklepie, jak ci szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Tadek daje dobre dissy ostatnio. Tesosteron UP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Dobra, zamiast się spinać przed Wielkanocą, wrzuc Tadek jakies podsumowanie marca. Święta to cięzki okres, zwłaszcza w czasie redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26960
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
a moim zdaniem temat jest do zamknięcia , robicie niepotrzebny spam! Autor wyłożył na ten dziennik to też to zróbcie.A najlepiej jak mod zamknie ten temat.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Whey 100 - smak

Następny temat

TREC Whey 100 i Mass xxl łączenie

WHEY premium