SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

" Idź więc, są światy inne niż ten"/ elaine- pasja, walka,poświęcenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
generalnie chyba wszystkie SW najbardziej tyrają kolana
mnie pierwsze co siadało przy przetrenowaniu jak miewałam po 8 treningów mt w tygodniu, to właśnie one

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-05-20 07:43:24

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
zgadza się, kolana obrywają przy wszystkich SW.

Ale co tam- żyje się raz ;)

Dzisiaj siłka ale tylko aero i worek :)

Siłka:

- 60 minut orbi

- 30 minut worek - tutaj to na pewno spalone duuuużooooo ;)


potem zaliczona solarka. Z rana lekarz, kolejne badanie i wyniki za 3-4 tygodnie. Przepisane tabletki i znowu 50 zł nie moje:/







aaaaaaaaaaaa, mój idol zwłaszcza 3 minuta 7 sekunda:D



TAEKWON-DO

rozgrzewka i rozciąganie jak zawsze

cały trening to były sparingi- uhuhuhuhuhuhuh:D


po treningu :

Bieg - 30 minut



przed chwilą wypiłam sobie białeczko whey xtreme z Activlabu owoce leśne rozpuszczone w szklance kefiru- nektar Bogów:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-05-21 20:12:03

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Jak wykończę tą truskawkę to tez się skusze na leśne, Żyrafka bardzo swoje chwaliła Buziole dobrej nocy
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
A jak jest ze smakiem tego białka zrobionego z wodą?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
z wodą nie pijam żadnych białek- nie jestem tak zaawansowana


ale zrobiłam sobie wczoraj serniczek z przepisu męża Żyrafki i boskiiii:D

bardzo syty i smakowity


8 jajek, 500 gram twarogu i 60 gram odżywki z Activlabu, do tego cynamon i zapach waniliowy i po prostu niebo w gębie :D

zamiast śniadania i kolacji idealne :D

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35553
Czytam te Twoje wypiski i zastanawiam się skąd ty na to energii tyle masz... Podziwiam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11823
ejno Sia wkleiłaś
kocham ją:D zwłaszcza Breathe me !

No i widze że też z dietką lecisz... - jak tam słodyczowy odwyk? jest?
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
hej ho :)


Byłam dzisiaj w kinie na: Książe Persji :) Jako, że jestem fanką wszystkich części gry- nie mogłam sobie odmówić:)

Całkiem ok :)


dietka trzymana, słodyczy nie ma- w razie czego robię kefir z białeczkiem i odechciewa mi się słodkiego. W tygodniu ogólnie trzymam nisko węgle i w ogóle nisko kalorie- taki detoks, bo znowu wszystkie alergie się odzywają. Mięsa nie jadam już około 3-4 tygodni - sama nie wiem dokładnie.

W soboty i niedziele zjadam więcej węglowodanów- ale tych z ryżu, płatków, ziemniaków - a nie ze słodyczy hehe.

Także moja baza to- sok pomidorowy, serki wiejskie, jabłka, greje, cytryny, woda, herbatki, białko w prochu, kefiry i mnóstwo warzyw- zwłaszcza sałata i brokułki i oczywiście rzodkieweczka i natka pietruchy mmmm:D Do tego pestki dyni, orzechy i słonecznik i jest git :)

dwa razy w tygodniu wpada też trochę fety- do sałatek dodaję- razem z oliwkami mogłabym ją jeść non stop :D

:):)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
generalnie chyba wszystkie SW najbardziej tyrają kolana

Mi natomiast siadały biodra (jakaś wada wrodzona) no i barki i łokcie.
Sport to zdrowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11823
No i git że działasz z dietką. U mnie też się alergie odezwały mocniej ale wiążę to bardziej z nadejściem wiosny pylenie i te sprawy pogarszają mi zawsze skórę, zauważyłam że też mniej toleruję wtedy pokarmy które mogą mi szkodzić. U Ciebie może być podobnie.

Ogólnie to nie za dobry czas dla alergików

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2010-05-23 15:57:44
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii na klate i bica?

Następny temat

Wadliwy / DZIENNIK - Wadliwy walczy z ławą

electro
Polecane artykuły