SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

" Idź więc, są światy inne niż ten"/ elaine- pasja, walka,poświęcenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
E tam ciemnote nam wciskasz sis, zgrabna z Ciebie dziewczyna i tyle Trening jak zwykle zabójczy, a zbolałe ciało niech kołodziej wymasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


nie znalazłam Kołodzieja tym razem;) Ale to nic:D

Miałam iść biegać z rana, ale wstałam i czuję się jakaś przymulona, zjadłam więc owsianeczkę i dzisiaj może w ogóle zrobię sobie wolne a jak nie to pomyślę później co porobić.

Mam dzisiaj rozgrywkę w WoWa- world of Warcraft- planszówkę- więc zapowiada się jakieś 3 h gry- to takie minimum.


a tak- to najchętniej wróciłabym do łóżka:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Ładnie, taekwondo, ciężki trening, dieta, ambitne plany.. jak na kobietę to szacunek, wielu "menów" mogło by się uczyć samozaparcia i siły woli. Szacunek wielki, proponuję kiedyś posparować

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
yyy no więc tak- ten dzień hmm lepiej by było go wykreślić- chociaż może nie, bo czułam się mega wyczepiście zjadając to wszystko

zonk:D


Treningu nie było, z domu wyszłam tylko do sklepu.

MICHA: Z cyklu- nie róbcie tego jeśli życie Wam miłe


1. owsiane 5 łyżek, mleko 300 ml, pestki dyni

2. 2 jajka, 150 gram Wasa

3. zupa grochowa, na boczku, podsmażana cebulka, schabik gotowany - dużo, bo normalnie tak wyczepista w smaku, że hmmm

4. racuchy- dużo


i dalej było tylko gorzej

5. 2 grześki w czekoladzie

6. kromki z masłem, dżemem,

7. kromki z serem białym

8. czekolada z orzechami, grzesiek w czekoladzie




wiem- dzisiaj dokładnie miesiąc jak nie jadłam słodyczy, jako, że na wadze efektów i tak nie było, zjadłam je z premedytacją- to znaczy tak, powiem inaczej. Dzisiejszy dzień był świadomie zaplanowany na to- totalny relaks, restet, obżarstwo- bo co tu mówić

i od jutra kolejny miesiąc czysto :D

Ale fajnie było


Chyba mi czekolada do głowy uderzyła- powinnam się za to jedzenie powiesić:D ale czuję się szczęśliwa

Chyba po tym tygodniu było mi to potrzebne:D:D:D


:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823


...idź i nie grzesz więcej.
;) ładny hardkor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


Lukrecja od dzisiaj nie grzeszę-

Ale mi sie dobrze spało i super wstało

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tam padły powiadomki, blog sie zmienił a ja nic nie wiem upominaj się!!

jestem juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Paweł nie wybaczę Ci

to jeszcze ja mam się upominać?:(

Dzisiaj zaliczyłam 1 h bieganka- ale tempo takie, że łydy paliły, oj paliły i było masakrycznie przyjemnie


50 minut bieg tempo szybkie, 10 minut bieg pod górę i z górki- maks :D:D:D

Do domu wróciłam z rozwianymi włosami, polikami czerwonymi, łydkami rozgrzanymi do czerwoności, bananem na twarzy, upocona, ubłocona, zadowolona, spragniona, głodna i na maxa pobudzona


Wczorajsze ładowanie było strzałem w 10 :D:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ewelcia ale kusisz Mi się dziś nieźle pomerdało z tym czasem ale jutro na bank poniedziałek Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ale sobie wczoraj pojadłaś

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-03-28 17:57:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii na klate i bica?

Następny temat

Wadliwy / DZIENNIK - Wadliwy walczy z ławą

WHEY premium