SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

" Idź więc, są światy inne niż ten"/ elaine- pasja, walka,poświęcenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Hmmm, nie wiem czemu na mnie napadasz odnośnie Twojego konkretnego przypadku.

Nie napisałam, że sama jesteś sobie winna. W zasadzie to nic nie pisałam odnośnie Twojego "eating disorder". Nie napisałam o nikim, że jest sobie winny swojej choroby. Pisałam, że każda choroba ma swoje przyczyny, że rak to jednak nie loteria, że za część chorób odpowiada presja zewnętrzna przed którą nie potrafimy się bronić.
Pisałam też o tym, że uważam, że pewne rzeczy nam się wmawia, że chce się wytworzyć w nas poczucie nieporadności, a potem proponuje jakieś rozwiązania.

Co do cen żywności nieprzetworzonej, to sami producenci informują, że gdyby więcej z nas było tym realnie zainteresowanych ceny byłyby niższe, bo koszt wytwarzania byłby o wiele mniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukrecja

Ja rozumiem, ze ty chcesz byc obyta osoba, podczytujesz rozne pisemka, moze nawet Newsweeka, umiejetnie uzywasz gugla, ale moze czas juz wyjsc ze swiata wirtualnych fantazji, chociazby mialy najpiekniesza szate graficzna?

I moze jednak zostawic sprawy diagnostyki, profilaktyki, leczenia, klasyfikacji, czy nawet historii leczenia padaczki ludziom, ktorzy skonczyli te marne 5 lat studiow (byc moze nawet platnych), zrobili jakis tam staz, byc moze jakas praktyke

Aaaa bylabym zapomniala! Dzieki za sugestie odnosnie wody z cytryna. Mam juz tytul na abstrakt: Observational Study of Cortical Spreading Depression in Humans: the management of secondary deterioration with water supplemented with lemon.

Tylko czy woda ma byc gazowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Proponuje zmienic tytul na Cross-over trial of Cortical Spreading Depression in Humans: the management of secondary deterioration with water supplemented with lemon .

Wtedy i gazowana i niegazowana sie nadadza

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Tak sobie myślę, że nie łykam tej Twojej cienkiej prowokacji.
Bye.

p.s. Pisałam o kawie z cytryną. Taki babciny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milego wieczoru, Lukrecjo

Elaine, bardzo przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac
Mam nadzieje, ze chociaz sogiem uda mi sie zarzucic




Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-06 23:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Lu, tak, są rzeczy które możemy robić: jedz żywność nieprzetworzoną. Odżywiaj się zgodnie z Berardinim, ćwicz a po ćwiczeniu się rozciągaj, nie pal, nie pij, nie bierz dragów. Zrób sobie sesję jogi jak jesteś zestresowany. Naucz się rozmawiać z partnerem. Itp, itd. Mnożyć bym mogła przez kilka stron.


Czytając twoje posty wychodzi mi na to że robiąc to wszystko nie zachoruję na nic, będę zdrowa i samoświadoma. Jak milusio.

Gdzie genetyka. Gdzie pewne złe krzywdy wyrządzone nam za dziecka przez nieświadomych rodziców (typu: wpojenie dziecku zasady że nie wstaje od stołu dopóki nie wyczyści talerza). Gdzie warunki na które nie da się wpłynąć najzdrowszym trybem życia (Czarnobyl).

Są rzeczy które powinniśmy zmieniać, walczyć z samymi sobą. Są rzeczy na które nie mamy wpływu. Nie powiesz mi chyba że Lance Armstrong sam sobie winny raka, skoro rak to nie loteria.

A skoro już raka dostał to nie powinien był iść do specjalisty? tylko co, na 3 zdrowaśki do pieca???



Plus, w poprzednim którymś poście napisałaś że psycholog nie pomoże bo tylko da tabletki. Nie wiem jakie miałaś doświadczenia, ale mój mi żadnych piguł nie dawał (ani ja nie chciałam ani on nie chciał dac). a rozmowa pomogła dużo.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Maju odnośnie Twojej pierwszej wypowiedzi to sama napisałam na poprzedniej stronie:
Ale nie zawsze człowiek jest sam sobie winny. Czasami uwarunkowania zewnętrzne mają na to wpływ, np skażenie środowiska itp. Czasami wirus.
Nie rozumiem skąd Twoje mylne wrażenie, że uważam, że takie życie gwarantuje na 100% pełnię zdrowia. Pisałam jedynie o pewnych wyborach.
A wcześniej pisałam o tym, że wg mnie niewątpliwie na gruncie ratowania życia ludzkiego medycyna współczesna odnosi wielkie sukcesy. Także w kontekście nowotworów.
Sporo sobie nadinterpretowałaś chyba nie zwracając uwagi na to co faktycznie piszę, bo odnoszę wrażenie, że czytasz już to z uprzedzeniem.

Plus, w poprzednim którymś poście napisałaś że psycholog nie pomoże bo tylko da tabletki
A tego już zupełnie nie kumam. Nigdzie czegoś takiego nie pisałam. O co więc chodzi?

W zasadzie to w ostatnich postach odpowiadam w dużej mierze na jakieś zaczepki osób, które rozliczają mnie z tego, że mam inne zdanie na temat służby zdrowia i przy tym wszystkim dopisują sobie do moich wypowiedzi, że ja coś komuś nakazuję, zabraniam czy wypowiadam się za ogół.

Jak dla mnie EOD w tym temacie bo to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ewelciu dokopałam się gdzieś w końcu do twojej wypiski i jak dziś się czujesz, może inhalacje by pomogły.
Zdrówka życzę sis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dzięki:* nie mam dostępu do neta, padł mi zasilacz od lapka, bateria na wykończeniu i muszę kupić nowy :(

Póki co- kuracja trwa :*

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
elaine, wybacz - wtargnęłam wczoraj do Twojego dziennika, wdając się w dyskusje, która myślę powinna być gdzieś indziej. Nawet się nie przywitałam, tak więc przywitam się teraz cześć i będę wpadać :)

a mam pytanie, bo napisałaś, że chciałabyś dostać się do szkoły policyjnej. powiedz mi, że trzeba się cechować wysokim wzrostem? jest jakiś limit minimalny? bo już różne wersję czytałam a jestem ciekawa z racji tego, że sama jestem niska

Sama wyznaczasz swoje granice

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii na klate i bica?

Następny temat

Wadliwy / DZIENNIK - Wadliwy walczy z ławą

WHEY premium