SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

" Idź więc, są światy inne niż ten"/ elaine- pasja, walka,poświęcenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
cześć:):):)

Święta całkiem ok:D


byłam biegać - 1 h intensywnie :D:D:D

oj było ciężko, po wczorajszym bieganiu czułam się zmęczona a po dzisiejszym skatowana:D

micha:

na czczo woda przegotowana z miodem i cytryną

1. owsiane 5 łyżek, mleko 300 ml, pestki dyni


bieg 1 h

wiem- to nie jest świąteczne śniadanie:D ale jakoś nie miałam ochoty na nic ze świątecznego stołu a jajka mam na kolacje :D

2. kura pieczona mmmm, sałatka z brokułów z serem feta, jogurtem i prażonymi migdałami w płatkach- mała miseczka- ja pierdziele, miód w gębie :D


3. j.w

4. 2 łyżeczki sałatki jarzynowej, mak z jednego kawałka makowca resztę wywaliłam

będzie:

4. 3 jajka, sałatka z pomidora, pekińskiej, oliwek,

i pewnie jeszcze coś wpadnie- ale raczej zdrowszego;)

Nie mam zamiaru grzeszyć;)


5.

Zmieniony przez - elaine w dniu 2010-04-04 15:29:24

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
E to ładnie ja sie nudze u rodziców i na gości czekamy mi narazie wpadł barszcz biały z jajcem i białą kiełbasą i pewnie winko do tego Buziole sis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
u mnie winko wieczorem :D

ale nie wiem czy się skuszę, czuję się strasznie zmęczona tym biegiem :D

te kg na plusie zrobiły swoje, jestem ciężka to i ciężko się biega :D


u babci już byłam, jednych gości też już miałam, wieczorkiem idę znowu w gościnę :D

a najchętniej bym spała :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
u mnie wszystko sie dopiero zacznie rodzinka powiedziała nie jedz śniadania przyjedziesz do NAS no to przyjechałam a śniadania nie było i tak zalegam i sie maskrycznie nudze...

A z tym bieganiem to tak jest mi sie troche lzej już biega ale to jeszcze masa hipopotama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Lubie swieta nadrobilam zaleglosci u ciebie, az mi wstyd tak dawno nie bylam zasluguje na klapsa

Zdrowka duzo, sily duzo, zmartwien malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dzięki Tygrysku :)

u mnie choroba nie odpuszcza:/ nie spałam całą noc, ciągle kaszlałam, w gardle strasznie drapie- nie pomaga aspiryna, nie pomaga Amol:/

jak tak dalej będzie to mnie trafi, bo poza tym czuję się rewelacyjnie- w dobrej formie fizycznej ale brak snu i drapanie w gardle doprowadzą mnie do szału.


Dzisiaj świętowałam

1. grej, jabłko, 2 plastry ananasa

2. ser biały 200 gram, rzeżucha, jogurt 100 gram

3. sałatka jarzynowa- spora ilość

4. bigos babcinej roboty mniam ;)

5. sałatka jarzynowa i trochę bigosu

wpadły 2 kawałki makowca i mały kawałek jabłecznika

6. jogurt wiśniowy mały, serek wiejski 150 gram, rzeżucha, jabłko


i to wszystkie grzechy na dzisiaj ;)


jutro już będzie znowu czysto :) Babci się nie odmawia :D poza tym dzień beztreningowy bo po nieprzespanej nocy nic mi się nie chciało. Gardło znowu drapie- zauważyłam, że nasila się to wieczorem i w nocy:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
masz nawilzacz powietrza w pokoju? ja u siebie wstawilam i pomoglo bardzo

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Maya dzięki Ci kobieto- nie pomyślałam o tym, a mam schowany, to wyciągnę i może to coś da:*:*:*:*

Dzisiaj nockę przespałam, parę razy się budziłam i małe problemy z gardłem były, ale i tak o niebo lepiej niż ostatnio.


Regeneracja była:) Czas pobiegać albo pójdę na siłkę- tam mam niespodziankę:D Zamontowali wreszcie worek :D:D:D:D eh :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Ewelcia to dziś co boksu boksu na siłowni płucz gardło mieszanka soli i sody bardzo pomaga, tak chociaz 2x dziennie. Udanego dnia, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Tylko uważaj na zakwasy

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii na klate i bica?

Następny temat

Wadliwy / DZIENNIK - Wadliwy walczy z ławą

WHEY premium