Witam
22 września miałem artroskopie kolana i wycęto mi łąkotke boczną. 07 stycznia miałem rekonstrukcje acl czyli 7 tygodni temu. Do teraz chodzę o kulach ale stompam na nogę zgięcie mam 70 stopni narazie tylko ćwicze udo skurcze i podnoszenie nogi. Do 60 stopni zginam bez problemu potem trochę boli ale po artroskopi tez tak miałem wieć chyba jest to normalne. Martwi mnie to że mam mocno opuchnięte kolano. na rechabilitację dopiero sie wybieram 18 marca (kolejki są) będę przebywać na oddziale zamkniętym od 2-do 5 tygodni. Może się ktoś na tan temat wypowiedzieć z góry dzieki
22 września miałem artroskopie kolana i wycęto mi łąkotke boczną. 07 stycznia miałem rekonstrukcje acl czyli 7 tygodni temu. Do teraz chodzę o kulach ale stompam na nogę zgięcie mam 70 stopni narazie tylko ćwicze udo skurcze i podnoszenie nogi. Do 60 stopni zginam bez problemu potem trochę boli ale po artroskopi tez tak miałem wieć chyba jest to normalne. Martwi mnie to że mam mocno opuchnięte kolano. na rechabilitację dopiero sie wybieram 18 marca (kolejki są) będę przebywać na oddziale zamkniętym od 2-do 5 tygodni. Może się ktoś na tan temat wypowiedzieć z góry dzieki