SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
Tak mi sprawdzali za każdym razem wykrywaczem metali nie wiem czemu te drugie śruby dawały sygnał może zrobione są z gorszego materiału ;P ortopeda wypisał skierowanie bez problemu mimo że mnie nigdy nie leczył i nic nie mówił o przeciwwskazaniach tylko się pytał czy już sobie termin zaklepałam :)
nie nie chodzi o to że prywatnie mają lepszy sprzęt tylko inne aparaty mają czegoś mniej i właśnie nie pamiętam czego to było mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
W tamtym tygodniu byłem na usg w rehasport, stwierdzili że mam oderwany przyczep więzadła krzyżowego tylnego od kości udowej, teraz muszę zbierać fundusze na operacje. Pcl pytałeś się mnie jakiś czas temu dlaczego w moim przypadku rezonans nie wykrył uszkodzenia pcl. Będąc na usg pokazałem lekarzowi moje zdjęcia z rezonansu, powiedział, że nie może nic odczytać z tego zdjęcia ponieważ całe badanie zostało wykonane w złej sekwencji, na rezonansie byłem prywatnie w kaliszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
matban86, ale jak do tego doszło że ci się to oderwało?... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
Ano podczas nocnego biegania z lewego buta wypadło sznurowadło a dokładnie pętelka, czubek prawego buta wpadł w tą pętelkę i to sprawiło, że z ogromną siłą całym ciałem upadłem na kolano, to wystarczyło żeby doszło do urazu. Lekarz wykluczył powstanie tego urazu poprzez mikrourazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
Witam. Już dawno mnie tu nie było :) Pod koniec lipca miałam zrobiony rezonans i wyszło tylko, że włókna pcl są uszkodzone nie całe więzadło :) ale niestety 31 sierpnia byłam u ortopedy z tym wynikiem i on powiedział, że raczej jest no niemożliwe, ponieważ za bardzo mi lata kolano ;/ w ferie zimowe będę miała robioną artroskopię a jak się okaże, że są zerwane lub dosyć mocno naderwane to od razu za jednym razem zrobią mi rekonstrukcję :/ trochę się boje tego wszystkiego szczególnie jak lekarz powiedział, że to jest pewne na 90 % ;/ czy wam też robiono wszystko za jednym razem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
uwierz mi, że za jednym zamachem, mozna zrobic rekonstrukcję acl, pcl, łakotki przyśrodkowej i bocznej, nie ma rzeczy niemozliwych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2539
Mam takie pytanko. Ktoś może się orientuje ile kosztują implanty do metody dwupęczkowej? Już miałem mieć termin krojenia w lipcu (państwowo), ale cały czas jest deficyt tych implantów. Jedyna szansa, że ufunduje je we własnym zakresie, bo to już rok ta gehenna trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 135
Macie racje nie będę na siłę chodziła z jedną kulą,bo to jest jeszcze za wcześnie,wczoraj troszkę pochodziłam a póżniej mnie noga bolała.Myślę,że w końcu przyjdzie taki dzień,że odstawię dwie na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Hej implanty samowchłanialne kosztuja ok 2 tysięcy nie więcej zależy od kursu euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Na siłę nie ma co bo niepotrzebny ból sobie zadajesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium