SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Gita, a Ty juz mialas ta rekonstrukcje? Ja jestem 4,5 miesiecy po. Dzis przeszlam chyba z 5 km. Moj wiek tez niezly- moglabym byc wasza matka)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1033
Witam, jestem 9 miesiecy po rekonstrukcji ACL i moze te pytanie sie juz pojawilo nie chce mi sie wertowac 250 stron aczkolwiek strasznie mi strzela w tym kolanie czasami potrafi nawet zabolec. Czy cos z tym trzeba robic? czy moze to miec jakies inne przyczyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1033
Witam, jestem 9 miesiecy po rekonstrukcji ACL i moze te pytanie sie juz pojawilo nie chce mi sie wertowac 250 stron aczkolwiek strasznie mi strzela w tym kolanie czasami potrafi nawet zabolec. Czy cos z tym trzeba robic? czy moze to miec jakies inne przyczyny ? Mam full wyprost i zgiecie kolano jest stabilne wszystko w porzadku tylko te strzelanie mnie wkur*** xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Tesyo mi strzela , a wlasciwie pstryka tylko jak robie przeprost. Staram sie takich ruchow unikac. Ja tez bym sie wkurzala na takie strzelanie.Pozdrawiam)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
napiszcie cos o rehabilitacji po larsie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
tesyo też bym chciał to wiedzieć ja jestem w 16 tyg po reko i mi tez strzela, właściwie to przeskakuje, wszyscy piszą że tak się dzieje bo w kolanie się układa i takie pierdoły ale jak widac po Twoim przykładzie nie zawsze sie układa, współczuje, mnie pewnie czeka to samo co Ciebie, a chciałbym sobie jeszcze kiedyś pograć w siatkówke i pojeździć na rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Ogotaj i tesyo mi tez strzela ale jak juz to ktos napisal to jest spowodowane slabymi miesniami 4glowymi takze trenowac i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
aceelka1 , a ja Twoją (matką)! Nie, chyba nie, żartuję, ale czuję się jak bym miała sto lat. Jeszcze nie miałam rekonstrukcji, planowałam żyć bez ACL, ale nie da rady .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1713
tola01 Rehabilitacja po Larsie?:) Łatwa szybka i przyjemna;) 2-3 miesięcy i jesteśmy w pełni zdrowi!:):)

braiquin pieprzony ignorant z Ciebie...:P nie masz o czymś pojęcia i już negujesz...

hmm...a może SOG'A? ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
łatwa szybka i przyjemna - ale może byś rozwiną...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium