SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 938
esia85-ankieta wypelniona. Mam nadzieje, ze pomoglem. Pozdro 4 all

Luis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
4 razy zostałem olany. fajne forum nie ma co ;). wielcy mi specjalisci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Tivve, bo piszesz z bledami:/ albo nikt nie mial takiej kontuzji jak Ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Witam mam taki problem jestem w 7 tyg po rekonstrukcji mam ustawiony kąt 90 stopni ale gdy próbuje zgiąć kolano przy 70 stopniach zaczyna mnie bolec w tylnej części kolana (kolo uda) a co za tym idzie dalsze zgięcie jest niemożliwe :/ co to może być ?? Proszę o szybka odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
dla mnie twoja dolegliwosc to normalka mialem tak samo z czasem bedzie coraz lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
tak w ogóle to witam
Jestem po rekonstrukcji ACL lewego 4-5 mies. Zerwałem wiezadla w kwietniu chwile przed maturą i poczatkowo lekarz tez nie postawił diagnozy ze to zerwanie tylko mówil że to coś z łąkotką i trzeba ją wyciąć, wsadził mi w gips i kazal czekac na artro , no ale potem przyszła artroskopia i leże se na stole operacyjnym a lekarz mówi że potwierdziły sie jego najgorsze podejrzenia czyli całkowite zerwanie ACL to normalnie cisnienie mi skoczylo 500/300. Mature zdalem ale ze studiami jestem rok w plecy musialem siedzieć w domu

no i mam takie małe pytanko do ludu jak sie czujecie po ok 5 mies. od zabiegu i czy te śruby tytanowe to będe miał wyciągane czy one już an stałe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Malysz196 no to mnie troszkę uspokoiłeś ja juz caly ze stresowany ze coś nie tak :P a powiedz mi jeszcze jak uzyskałeś ten kąt 90 stopni ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1070
ja jestem jakoś 5 miesięcy po reko. czuję się dobrze, z kolanem wszystko gra. od 1,5 miesiąca do pracy chodzę i nie narzekam. jedynie czasami po jakiejś konkretniejszej imprezie, na drugi dzień czuję to kolano lekko 'zesztywniałe'. na wiosnę powrót do piłki :D
śruby tytanowe już będziesz miał na stałe :)

Zmieniony przez - paco24 w dniu 2010-01-09 14:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
paco24: po jakim czasie wracasz do piłki??? bo ja jestem w 13 tygodniu po rekonstrukcji acl i zastanawiam się od kiedy mogę zacząć truchtać??? dodam że mam zgięcie praktycznie całkowite. czekam na odp i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1070
do piłki mam zamiar wrócić i mam na to pozwolenie jakoś wiosną. czyli 9 miesięcy po reko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium