SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
LARS-ACL nie pisz że przy standardowej rekonstrukcji antybiotyk to obowiązek, bo to nie prawda.

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 658
Aha czyli byłem w błędzie myślałem że każdemu dają szczególnie przy standardowej rekonstrukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Co do basenu !!!!!!!!!!!! ZAKAZ PLYWANIA ZABKA !!!!!! nogi prosto jak przy kraulu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
dzieki za cenna wskazowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
mi tez leakrz powiedział ze nie wolno. Powiedzcie mi jak jest z siłownią i ćwieczeniami jakie mogę wykonywać? i jakie obciążenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
to zalezy ile jestes po operacji, ale najlepeij male obciazenie ale wiecej powtorzen, zakaz cwiczenia czworoglowego w pozycji siedzacej,nogi opuszczone i wyprost nog z obciazeniem,
reszte raczej mozna robic ale z glowa i nie na sile, bardzo dobra sownica, wszystko na lydki, podarujcie tez sobie przysiady z obciazeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
jestem juz prawie 7 tygodni od rekonstrukcji. Kiedy mieliście pełne zgięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
ja po roku ehheh , niby dotykalem pieta dupy ale usiasc na zgietych nogach nie moglem, bolala teraz juz jes git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 462
w sumie najpierw zacznę jeździć na rowerku i basen. Z siłką poczekam aż sesje skończę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
witam,
to bedzie moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc ;)
mam taki problem: w przeciagu 2 lat mialam ze 3 razy skrecone kolana :/ teraz mnie bola od czasu do czasu wiec wybralam sie do lekarza (lekarz niezly sportowy - mam do niego zaufanie). wymacal kolanko i uznal ze mam uszkodzone dwie lekotki, poluzowane wiezadlo krzyzowe tyne oraz zmiany zwyrodnieniowe. skierowal na rezonans(mam termin na 10 lipca) do tego zabiegi w poradni rehabilitacyjnej + z leków: arhryl w zastrzykach, nimesil i calcenato. narazie biore leki ale zauwazlam ze po zasttrzyku bol w kolanach sie pojawia.. czy to normalne?

z gory dzieki za odpowiedzi a co do rezonansu dam znac jak zrobie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium