SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336


To jest to co robilem od trzeciego dnia po operacji do czwartego tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336


To przez pierwsze 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336


Obecnie trenuje tak, plus 2 razy po ok 15-30 min chodzenia bez kul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103
Wszystkich z komplikacjami po ACL, zapraszam do wątku:

https://www.sfd.pl/ACL_stan_po_6_8_miesiącach__WASZE_KOMPLIKACJE-t563045.html

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
dziękuje Tomtom76 za odpowiedź!
ten lekarz od Usg powiedział, że rezonans da tylko więcej danych ale nie wyjaśni wszystkiego bo to pokaże artroskopia. Domyślam się, że kolejka oczekiwania na rezonans jest dluga i może dlatego tak odpowiedział? We wtorek idę do ortopedy i zastanawiam się co będzie??? Jak ktoś by miał jakieś pomocne uwagi to z góry bardzo dziekuje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 209
do mix10: kolejka to jedno a cena badania to drugie. Jest to badanie bardzo drogie, dokładnie nie wiem ale na pewno ponad 500 zł. Dlatego lekarze niechętnie dają na to skierowanie, bo to koszty dla zakładu. Poza tym faktycznie jest ryzyko, że nie wszystko będzie widać, ale na pewno więcej niż na usg i warto to zrobić zanim zaczną Ci zaglądać do kolana. U mnie rezonans pokazał znacznie więcej niż na usg i rozwiał wszelkie moje wątpliwości przesądzając o konieczności operacji. Jeździ po Polsce mobilny rezonans i tam jest chyba najszybciej: http://www.alliancemedical.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 209
SzakalBWA dzięki. Moje w zasadzie są podobne tylko ze względu na szytą łąkotkę nie mogę zginać nogi przez 4 tygodnie. Więc z nadzieją oczekuję na czas kiedy porzucę kule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
Witam,wlasnie jestem na przepustce ze szpitala ,w poniedzialek bede mial rekonstrukcje..nurtuje mnie jedna rzecz mam zerwane wiezadlo boczneacl wiec ucieka mi na boki ale jeszcze moge miesniami je wysuwac tak jak na tym filmiki


moze troche w mniejszym stopniu i nie do tylu tylko do przodu
:D WTF??pozdro acl

Zmieniony przez - Kakus17 w dniu 2010-01-22 12:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Witam!
Od czasu świąt mam problem z kolanem. Boli mnie prawie cały czas chociaż zrezygnowałam z treningów przez to, że mnie bolało. Boli mnie lewe kolano jego zewnętrzna część. Gdy je zegnę pojawia się jakby taka "kulka" u dolnej części kolana. Jakby coś mogę zrobić zdjęcie i pokazać. Wie może ktoś co to może być? Teraz mam ferie i zamierzam udać się zrobić zdjęcie i do ortopedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Cześć
Od czasu do czasu zaglądam na to forum gdyż jestem właśnie w trakcie rehabilitacji(z NFZ), zaglądam w razie wątpliwości, no i takowa zaistniała:).
Pewnie takich pytań było już tutaj tysiące ale muszę je zadać. Jestem w trakcie 8 tygodnia po rekonstrukcji i nie osiągnąłem jeszcze pełnego wyprostu. Tzn gdy siedzę na ziemi i staram się wyprostować na maxa nogi to wydaje się że wszystko jest ok tylko jak stanę i wyprostuję to widać ze jeszcze trochę brakuje do pełnego wyprostu. Czy to znaczy że mam się już zacząć niepokoić?? Czy to raczej mieści się w normie czasowej??:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium