SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
braiquin, dzięki.
Najgorsze jest to, że kolano cały czas mnie boli, a chyba nie powinno, przecież minęły już 2 lata od urazu.
Nie wiem jak ludzie mogą jeździć na nartach bez ACL, ja ani truchtać, ani skakać nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Gita!
lekarz nazywa się Tomek Kozieł. Terminy są około 2 miesięcy na nfz. Jest naprawdę świetnym lekarzem, wie co robi i dobrze to robi. Ja od czasu rekonstrukcji nie miałam ani żadnego bólu , ani obrzęku, nawet szwów prawie nie widać, żadnego płynu.
Dziwiła mi sie rehabilitantka, bo ludzie jak przychodzą po rekonstrukcji to kolana wygladają strasznie.
Dwa i pół tygodnia temu zaliczyłam wywrotkę na lodzie na chodniku( stabilizatora zapomniałam) i przeszczep cały wtedy dopiero mi sie zebrało troche płynu.
Ja miałam rekonstrukcję pod koniec roku w listopadzie, bo często klinika dostaje dodatkowe punkty. Warunki są super , telewizor 32 cale na każdej sali, łazienka z prysznicem, pielęgniarki bardzo miłe, naprawdę warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Najwazniejsza jest rehabilitacja..nawet jak juz minal dlugi czas na po operacj to warto udac sie na silownie by popracowac nad 2 i 4 glowym bo to one w duzej mierze stabilizuja staw. Po 2 tygodniach na silowni (nawet jak bedzie to tylko 2-3 razy w tygodniu) juz pozytywna roznica powinna byc wyczowalna. Niestety samo sie moze tylko zepsuc, zeby to naprawic trzeba jednak troche wysilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Nie będziesz żałować decyzji, pomimo że trochę daleko. Zadzwoń 22774-26-40 i zapisz się na wizytę.
Ja jestem 12 tygodni po i gdyby nie zanik 4 głowca to nikt by sie nie zorientował że coś miałam z kolanem. Ćwiczę , ćwicze ale niestety przez jednego idiotę z Bródna mam ten problem. Wsadził mi noge w gips i nawet nie powiedział że mam ćwiczenia izometryczne robić. Jeszcze stwierdził że mi nić nie jest a to sie czuje, że coś nie tak . Sama prywatnie zrobiłam usg i więcej do palanta nie poszłam, tylko skierowanie na rezonans wziełam, bo to troche więcej kosztuje niż usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
moniaiadi - gdzie robiłaś reko ? larsem czy normlanie ? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Pozatym poleciłbym codzienne wieczorne chłodzenie kolana, czy to zimna wodą podczas kąpieli, woreczkami z lodem lub najlepiej torebką żelem chłodzącym dostępnym w aptece do wielokrotnego użytku. Jak masz czas i pieniądze, można też udać się na krioterapie. Zdecydowanie zmniejsza to ból / obrzęk





Zmieniony przez - dumnypolak w dniu 2010-02-12 15:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ok juz wiem gdzie co i jak...

ja sie tylko teraz zastanawiam nad LARS albo normalną - mam do reko PCLa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Do Gita

Tak z Gdańska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
moniaiadi, dziękuję, moja lista się powiększa, stolycy nie brałam pod uwagę, ale kto wie, może się skuszę. Sprawy estetyczne też sa ważne, nie chcę mieć kolanka jak narzeczona Frankenstina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
O dr Pawlaku nie słyszałem jeszcze złej opinii.
Sawo, gdzie chodzisz na rehabilitację? w Trójmieście?

suchar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium