SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402
ja uzywam Microsoft Office Picture Manager i funkcja kompresuj obraz, jesli to masz to sprobuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
http://img520.imageshack.us/gal.php?g=pic00006.jpg
czy to jest "kolano skoczka" czy coś innego?
boli przy przekręceniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Na tym rtg to wygląda jak wyrośl chrzęstno- kostna. Wiem jak to na rtg wygląda bo ostatni na ten temat dużo grzebałam w necie. Dlaczego Ci przyszło do głowy kolano skoczka? Kolano skoczka to są zmiany przeciążeniowe chyba więzadła rzepki z tego co pamiętam. A u Ciebie na rtg zdecydowanie widać że coś Ci wyrosło... Ale niech się może ktoś jeszcze wypowie bo może jestem w błędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
Z tymi procentami refundacji to nie do końca tak jak napisała szprycha.

Oprócz procentów jest jeszcze ograniczenie kwoty.

Ja dostałam niby 100% ale kwota wynosiła 800 zł.
Stabilizator kupowałam za 1100 zł wiec musiałam róznice i tak dopłacic.

Na zdjęciach RTG sie nie znam wiec nie pomogę.

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
nie wiem czemu mi tak przyszło do głowy z głupoty palnąłem i tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Aha ;D hehe... Ja Ci radzę się wybrać z tym do ortopedy i niech zdecyduje czy warto usuwać czy nie. A jeżeli Ci to nie przeszkadza to myślę że nie ma co ruszać tego. Chociaz dosyć wystaje... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
nom wystaje i trochę boli niestety.Chirurg zlecił USG i Biochemie: ASO i Białko CRP
na które muszę jechać poza swoją miejscowość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
witam, pare dni temu mialem rezonans i wyszlo ze mam uszkodzone ACL z czesciowym zerwaniem jego wiazek w czesci proksymalnej + relaksacja wiezadla krzyzowego tylnego i poboczenego strzalkowego. Teraz nie wiem co robic, czy najlepiej isc gdzies prywatnie do ortopedy itp? czy czekac z miecha do normalnego X?D Nie wiem nawet czy wogole mozna z tym chodzic ? czy jak najszybciej udac sie do lekarza poradzcie cos plx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402
ja bym na twoim miejscu poszedl prywatnie, tylko do dobrego jakegos, popytaj znajomych poszperaj na znanylekarz.pl. a jutro szwy sciagam

Zmieniony przez - Ramzey1 w dniu 2009-04-09 22:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
thx za odp, postaram sie, ale czy rozpoczecie leczenia prywatnie wiaze sie z pokryciem kosztów rekonstrukcji itp, czy to bedzie jakos refundowane ? wogole sie nie orientuje w takich sprawach :{ powiedzcie cos wiecej, moze jak wy robiliscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium