SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
tez bym prosil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Gita, ja sie czuje caly czas na 20 lat i chyba przez to zerwalam sobie ta sznurowke. W tym roku wydaje corke za maz i chcialabym zatanczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Byłem u mojego ortopedy, ten który mi robił rekonstrukcje z tym strzelaniem/przeskakiwaniem w kolanie i sprawa do wyjaśnienia. W piatek na USG. Podejrzewa że coś z ciałem Hoffy(czy cos takiego) że mogą być jakieś zwłóknienia, także wszystko się wyjaśni po USG mam nadzieje. Podobno to nawet dobrze widać pod USG. Powoli bankrutuje jeeaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Mam pytanie do tych co sa juz dlugo po operacji- ile czasu zajelo wam odbudowanie miesni? Stosowaliscie jakies suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Wczoraj minęły 3 tygodnie od ostatniej wizyty u lekarza, We wtorek znowu byłem u lekarza który powiedział mi że w. piszczelowe się zabliźniło i trzyma bardzo mocno. Przy teście Lachmana wyszło że szuflada jest mniejsza. Doktor zalecił mi za 2 tygodnie przez 2 tygodnie jogging, potem mogę wracać powoli do sportu, powiedział też że od zaraz mam chodzić na siłownie, lecz nie udzielił mi informacji na temat tego jakie ćwiczenia mogę wykonywać, wspomniał żeby nie robić pełnych przysiadów i oznaką zaprzestania ćwiczeń ma być ból.
Zalecił mi również ćwiczenia na rozciągnięcie, ponieważ nie mogę nogi uszkodzonej dociągnąć do pośladka, w tym celu mam leżeć na plecach, i przyciągać nogę do pośladka bez pomocy rąk.

Czy ktoś z Was, może mi zalecić jakie ćwiczenia powinienem wykonywać na wzmocnienie stawu kolanowego/mięśnia czworogłowego?

Proszę w miarę możliwości również o wypowiedź w moim temacie:
https://www.sfd.pl/Naderwane_więzadło_krzyżowe_przednie-t573794-s4.html 

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
Witam po raz kolejny pierwszy post w temacie na str 271 ;-P
Mam pytanie odnośnie cwiczen przed rekonstrukcja acl jakie robic i czy codziennie czy kilka razy w tygodniu. Reko mam w czerwcu wiec mama troszke czasu, bardzo prosze o odpowiedzi wynagrodze sogami!

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
SzakalBWA - mi lekarz dal na to 4-6 tygodni od wczoraj :) dzis mija 2 tydzien od rekonstrukcji metoda lars
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
szakal ja jestem w 9 tyg po reko ...na poczatku mialem braki w lydce 4 cm i u udzie 5 cm i miesien flak nie dalo sie go napiac ..teraz juz troche odbudowalem w lydce brakuje mi 1.5cm a w udzie 2 cm ...moge napiac miesien i zarysowuje sie juz.pozdro i podlaczam sie do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
aceelka1, przed kontuzją czułam się jak młody bóg, a później było już tylko gorzej, wszystko zaczęło się sypac, a na dodatek przez brak ruchu wygladam jak swinka (+15 kg). dzisiaj dalam ciała, poszlam do orto po skierowanie, a tam masakra, sceny dantejskie, pełna poczekalnia. Nie mogłam czekać, bo z roboty wyskoczyłam. Wróciłam za godzinę a tam bez zmian następnie skoczyłam za 1,5, a tam juz pozamiatane . W poniedziałek próba nr 2. Mała szujka z doktorka, w taki kanał mnie wpuścic!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Dzieki, kurcze troche sie niepokoje, bo minely juz 4 miesiace a moje udo dalej wyglada jak flak, tzn jest juz duza poprawa, ale moim zdaniem powinno wygladac lepiej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium