SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
DjKales- dzisiaj mialem kontrole u lekarza, jestem 3,5 tyg po reko acl i lekarz kazal juz odstawic kule...Na stabilizatorze jest 60st ale bez problemu zginam na 90, gorzej z wyprostem podczas chodzenia, te chodzenie jak narazie to raczej utykanie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Tak mozesz powoli zaczac chodzic. Tylko czasami nie biegaj po schodach :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Czesc 3,5 tyg po operacji a przeskakuje Ci kolano jak robisz wyprost ? Mi przy ćwiczeniach ono ciągle przeskakuje nic to sie nie zmniejsz i się martwię juz 5 tydzień po operacji. Nie ma problemu ze zgięciem i wyprostem ćwiczenia wykonuje jak mi kazano . Może jakieś inne powinienem robić co myślicie o tym wszystkim pozdrawiam i proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
Nic mi nie przeskakuje tylko wciaz jest spuchnieta, myslalem ze to krwiak sie zebral, okazalo sie ze utrzymuje sie obrzek blony maziowej, no i ciagnal sciegna pod kolanem:/...A opisz jak Ci przeskakuje kolano??...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
Witam, w czwartek mam rekonstrukcję pcl'a, po przeczytaniu waszych postów boję się iść na tą operację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2340
matban86Nie ma się czego bać, bo operacja jest konieczna. Ja się cieszyłem jak już byłem na stole operacyjnym Co prawda ja miałem ACL-a.

Kto nie pyta, nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
Matban wiesz isc nie musisz, ale do o sporcie zapomnij. Ale tak pozatym to i tak i tak ci wkoncu wyskoczy kolano. Idz a nie pozalujesz ;] Najgorszy jest dzien po operacji. Pozniej z gorki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Hej Megi55 jak Ci idzie rehabilitacja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium