Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
27
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
32
Witam mam taki problem jestem w 7 tyg po rekonstrukcji mam ustawiony kąt 90 stopni ale gdy próbuje zgiąć kolano przy 70 stopniach zaczyna mnie bolec w tylnej części kolana (kolo uda) a co za tym idzie dalsze zgięcie jest niemożliwe :/ co to może być ?? Proszę o szybka odpowiedz
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1025
tak w ogóle to witam
Jestem po rekonstrukcji ACL lewego 4-5 mies. Zerwałem wiezadla w kwietniu chwile przed maturą i poczatkowo lekarz tez nie postawił diagnozy ze to zerwanie tylko mówil że to coś z łąkotką i trzeba ją wyciąć, wsadził mi w gips i kazal czekac na artro , no ale potem przyszła artroskopia i leże se na stole operacyjnym a lekarz mówi że potwierdziły sie jego najgorsze podejrzenia czyli całkowite zerwanie ACL to normalnie cisnienie mi skoczylo 500/300. Mature zdalem ale ze studiami jestem rok w plecy musialem siedzieć w domu
no i mam takie małe pytanko do ludu jak sie czujecie po ok 5 mies. od zabiegu i czy te śruby tytanowe to będe miał wyciągane czy one już an stałe??
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1070
ja jestem jakoś 5 miesięcy po reko. czuję się dobrze, z kolanem wszystko gra. od 1,5 miesiąca do pracy chodzę i nie narzekam. jedynie czasami po jakiejś konkretniejszej imprezie, na drugi dzień czuję to kolano lekko 'zesztywniałe'. na wiosnę powrót do piłki :D
śruby tytanowe już będziesz miał na stałe :)
Zmieniony przez - paco24 w dniu 2010-01-09 14:07:51
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
158
paco24: po jakim czasie wracasz do piłki??? bo ja jestem w 13 tygodniu po rekonstrukcji acl i zastanawiam się od kiedy mogę zacząć truchtać??? dodam że mam zgięcie praktycznie całkowite. czekam na odp i pozdro