SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 539312

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dziś do nasępnej niedzieli zaczynam ścisłego Montiego.Wchodze na wage i zobacze co bedzie po tygodniu.Mam nadzieje ze jakies efekty.Mam nadzieje ze uda mi sie troche zrzucic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3199
Witam wszystkich na forum i stosujących montiego.Ama sorry,ze trochę odbiegne od tematu,ale czego lekarz zabronił ci na nadkwaśność?Też mam tę przypadłość-buuuuu.No dobra warzywka surowe-do odrzutu,owoce rozumiem,ze tylko pieczone. A propo ja na montim jestem od wakacji ale raczej mam ten sam problem co Mmonia bo zamiast schudnąć to jeszcze przytyłam:((( W każdym razie wam życze sukcesów na tej dietce.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć;)
Na opakowaniu mleka w proszku powinno być ostrzeżenie, że na jednej łyżce sie nie skończy i że wciągające diabelstwo jest;)) Nowe osoby na forum sa, fajnie, oby jak najwięcej, zawsze czegoś nowego można sie dowiedzieć;)
Nusia- ja nie przytyłam na montim a schudłam..3,5 kilo jak narazie, oby jeszcze trochę. Pomyliłaś mnie chyba z kimś innym!
Monia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3199
Ups sorry:) Pomylilam cię z Mmoniką (dlaczego wy macie takie podobne niki):) No nic trudno.Chyba,że popełniam jakąś gafe w tej diecie(hm dziś zaczęłam tłuszczową ,ale nie wiem czy już jutro nie polegne, jakoś słabo mi odchodzi)papa i na razie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4509
Mmonia, mleko w proszku jest pyszneeeeeeeee Ślicznie Ci lecą kilogramy!
Nusia, na tłustej tak podobnież na początku jest. Trochę mdło, słabo i ogólnie mało rozrywkowo ale po dwóch, trzech dniach mija więc może warto poczekać troszku.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2229
ja na początku tez nie mogłam sie temu mleku oprzec, ale jakos w miare doskonalenia diety piję go coraz mniej, i na jednej szklance sie konczy, bo wiecej nawet nie moge... jest strasznie słodkie:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hi:)
pozdrawiam wszystkich
Nusia - warto warto wytrzymaj kilka dni - wiem, ze moze byc ciezko ale pozniej jest super i nawet tluste jedzonko jest oki, a wyniki eh!
po prostu w ciagu pierwszych dni organizm calkowicie musi sie przestawic na taki styl odzywiania a zwlaszcza, ze jadlas chudo i prawie same warzywka i tego skutki: bole glowy, oslabienie, mdlosci po tlustym - sa calkowicie normalne - dasz rade - a potem samopoczucie jest coool i rezultaty rewelacyjne
zapraszam do postu sonbatego o tej dietce - mnostwo wskazowek :
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=30166
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Babkajajo- te 3,5 kilosy to w półtora miesiąca więc hmm bez komantrza w porównaniu do rezultatów innych;)))
Tyska ja to mleko w proszku perfidnie łyżką na sucho prosto z torebki pożerałam...szkoda, że nie drewniana łyżka to już bym sie totalnie czuła jak traktorzystka z PRL-u na wakacjach pod namiotem;))) Stanęło na tym, że torebkę gumką obwiązałąm i do szafki za garnki schowałam..oby mnie łapska nie kusiły.
Nusia- wiem, że podobne nicki mamy, ale za duże ceregiele są ze zmianą nicka na sfd.Mam nadzieję, że kiedyś sie przestaną mylić nicki jak sie ludziska przyzywczają;)
Monia
Monia
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim!
Dziś zaczęłam czytać "Jeść aby schudnąć". Nie muszę chudnąć, ale chcę zmienić mój sposób odżywiania, życzcie mi powodzenia, będę pisać o moich postępach. Generalnie dieta wydaje mi się "warta grzechu". Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4509
Ewacz, witamy w naszym poście, pozdrawiamy i życzymy powodzenia!
Mmonia, chowanie mleka przed samą sobą... hihi... na to nie wpadłam! ja przestałam kupować mleko w proszku, a zaczęłam używać tylko i wyłącznie takie w kartonie 0% bo też ciągle podjadałam
A teraz eksperymentuję z dietą tłuszczową (czwarty dzień) ale nie opuszczam naszego postu bo:
uno) zadomowiłam sie tu trochę
duo) jak skończę ckd to wracam do montiego!
A teraz pozdrawiammmmmmmmmmmm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

electro
Polecane artykuły