chodzilo mi o rzezbe widze ze i tak sie nie zrozumiemy
Raczej ty nie rozumiesz, rzezba= zejsc na nizszy poziom bf tylko poprzez odzywianie, sam trening nie da ci zamierzonego celu.Trening mozna jedynie dostosowac, dodac do tego hiit/aeroby/tabate etc.Ale samym treningiem jeszcze nikt nie zdobyl ani masy ani rzezby.
DruganoV
Podzial 4dniowy to podzial jaki ja od zawsze preferuje a sklonilo mnie to ze efektywnosc po takim podziale byla najlepsza, gdy testowalem plan WODYNA.
Raczej ty nie rozumiesz, rzezba= zejsc na nizszy poziom bf tylko poprzez odzywianie, sam trening nie da ci zamierzonego celu.Trening mozna jedynie dostosowac, dodac do tego hiit/aeroby/tabate etc.Ale samym treningiem jeszcze nikt nie zdobyl ani masy ani rzezby.
DruganoV
Podzial 4dniowy to podzial jaki ja od zawsze preferuje a sklonilo mnie to ze efektywnosc po takim podziale byla najlepsza, gdy testowalem plan WODYNA.
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl
