SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz aby ktoś poprawił Twój plan ? Wklej go tutaj

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 513
Płeć : M

Wiek : 20

Waga : 72

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 1rok

Uprawiane inne sporty : nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : białkowa

Przeciwskazania medyczne : nie

Zażywane suplementy : nie

Dotąd ciwczylem plaen

PN:klata+tric
Klata:
wyciskanie na płaskiej 4s
wyciskanie skos głowa w dół 4s
wyciskanie hantli na plaskiej lub skosnej 4s
rozpetki na plaskiej lub skosnej 3 s

tric:
wyciskanie francuskie 4s
wyciag 2s z linka 2s z kierownica
prostowanie raminon w opadzie
pompki tylem z obicazeniem

Sroda:Plecy+przedramie:
Plecy:
wioslowanie 4s
martwy ciag 4s
"dziendobry" ze sztanga na plecach
Przedramie:
nadchwyt 4s
podchwyt4s
podchwyt sztanga 4s

piatek:barki+biceps
Barki:
wyciskanie sztangi zza karku 4s
wyciskanie hantli 4s
wyciag 3s
unoszenie hantli bokiem 3s

Biceps:
uginanie ramion stojac 3s
młotki siedzac 3s
wyciag 3s
"21" 1 s na dopompowanie

Wydaje mi sie za duzo cwiczen jak na trening na mase... prosze o poprawę Cel Masa i dodam do tego planu nogi i brzuch.Brzuch 3 razy w tyg a nogi w Srode...tylko chcialbym zeby ktos sie wypowiedzial na temat powtorzen i ilosci cwiczen na dana grupe miesniowa...dzieki zdr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Bery89 dzieki za poprawe miSZCZ. Jednak czym moge zastapic pompki na poreczach bo ich nie posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
Bery thx za rade, ale:

Wyciskanie na stojąco odpada, bo mam bardzo nisko sufit, po drugie nie chce robic martwego bo chyba jeszcze za młody jestem(16lat).

Możesz uzasadnić dlaczego mój planik jest słaby, ewentualnie poprawić. Wolał bym ciągle jedną sesje jechać. Z góru dzieki

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Wklej plan uwzgledniajac cale cialo, inaczej nie ma poprawy, co to za poprawa jak brakuje podstawy treningu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
ns129

KLATKA TRIC
WYCISKANIE PLASKO 4s
WYCISKANIE HANTLI LGOWA W GORE 4s
ROZPIETKI 4s

FRANCUSKIE WYCISKANIE 4s
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIAGU 4s pompki na poreczach

PLECY BICEPS
SCIAGANIE DRAZKA WYCIAGU GORNEGO DO KLATKI 4s
WIOSLOWANIE SZTANGA W OPADZIE 4s
MARTWY CIAG 4s
SZRUGSY 4s

UGINANIE RAMION ZE SZTANGA 4s
4s mlotki naprzemienne

NOGI BARKI
PRZYSIAD ZE SZTANGA 4s
wykroki
UGINANIE NOG W LEZENIU 4s
WSPIECIA NA PALCE 4s
wspiecia na piety

WYCISKANIE SZTANGI Z KLATKI 4s
4s unoszenie bokiem
4s unoszenie bokiem w opadzie

wkleilem plan poprawiony przez Ciebie jedynie co nie moge robic to tych pompek na poreczach wiec czym zastapic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
ns129 w wersji na triceps (tak jak w Twoim planie) możesz je zastąpić pompkami w podporze tyłem

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ns129
a szkoda ze nie masz, jesli masz mozliwosc to skombinuj bo nie ma lepszego cw na klatke czy na trica jak pompki na poreczach
Zamien na pompki w podporze tylem.

Alu dobrze mówi


soldierman

Na mc za mlody nie jestes,powinno sie wykonywac to cw od samego poczatku z malym obciazeniem szlifowac technike zeby za rok czy dwa nie kaleczyc techniki tylko wiedziec co i jak i czeprpac z tego cw jak najwiecej korzysci to samo odnoscie przysiadu.
wyc na barki wiec siedzac.

Dlaczego plan slaby? raz ze priorytet to nie znaczy nawalic duzo cwiczen bo to sie mija z celem, rozdrabniasz sie na 2cw na klatke co nie ma sensu.Priorytet z tym stazem odpada, wiec kolejnosc do wymiany na nogi,plecy,klatka,barki,tric,bic

Tric+bic radzil bym odpuscic nawet, bo i tak te miesnie wykoanaj swoja prawidlowa prace przy cw zlozonych, i isc w strone planu HST.

Ten plan ktory podalem bedzie na pewno efektywny i cel swoj na nim osiagniesz, na kilku podstawowych cwiczeniach mozna zdzialac wiele


Wklej plan uwzgledniajac cale cialo, inaczej nie ma poprawy, co to za poprawa jak brakuje podstawy treningu.
To jest do creative19


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-10-30 21:49:35

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
bery89 wiem ze najlepsze cwiczenia na poreczach na klatke i na trica ale nei mam miejsca wogole na mojej silce na nie jak i na drazek ;/. A co do planu myslalem ze do mnie ale wkleic nei zaszkodzi ;p a te pompki w podporze tylem to 4s x max? czy ciezar klasc na klatke czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ciezar na uda, 3-4s max lub jakas z gory ograniczona ilosc powt, oczywiscie w zaleznosci od ciezaru.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Dzieki, a ilu minutowe przerwy jeszcze napisz i jak dlugo ciagnac tym planem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ostatczeny plan do wglądu i lekkich poprawek.

Następny temat

plan na mase part2.

WHEY premium