Siema jestem nowy
W przyszłym roku idę na Selekcje 2006 Lato. Kups przesłał mi mail, i powiedział, że S bedą organizowali jeszcze przez conajmniej 3-4 lata. Ja się narazie przygotowyje mentalnie do tego co mnie czzeka, czyli hardcorowego treningu.Bo jak narazie, to nie jestem zbyt silny szybki i wytrzymały, ale to się zmieni. Będę tu od czasu do czasu wpadał i mówił co ja tam poczynam ze swoim marnym ciałkiem
.
W przyszłym roku idę na Selekcje 2006 Lato. Kups przesłał mi mail, i powiedział, że S bedą organizowali jeszcze przez conajmniej 3-4 lata. Ja się narazie przygotowyje mentalnie do tego co mnie czzeka, czyli hardcorowego treningu.Bo jak narazie, to nie jestem zbyt silny szybki i wytrzymały, ale to się zmieni. Będę tu od czasu do czasu wpadał i mówił co ja tam poczynam ze swoim marnym ciałkiem
.Amicos vincere inhonesta est victoria
[Pokonanie przyjaciół jest haniebnym zwycięstwem]
