Cześć wszystkim! Te dżunglówki z military.pl to lipa
Rozmawiałem kiedyś z gościem z innego sklepu militarnego i wg niego nie ma możliwości żeby oryginalne były poniżej 300 zł z małym hakiem!
Ja mam do Sopotu jakieś 20 km ale też mi się nie chce
Przejechałem sie kiedyś rowerem dla przyjemności, obejrzeć koszulki (Navy Seal, Army itp.) i straszna kicha a na obrazkach takie fajne, szkoda. Trzeba jednak ostrożnie podchodzić do zakupów w necie.
Rozmawiałem kiedyś z gościem z innego sklepu militarnego i wg niego nie ma możliwości żeby oryginalne były poniżej 300 zł z małym hakiem!
Ja mam do Sopotu jakieś 20 km ale też mi się nie chce
Przejechałem sie kiedyś rowerem dla przyjemności, obejrzeć koszulki (Navy Seal, Army itp.) i straszna kicha a na obrazkach takie fajne, szkoda. Trzeba jednak ostrożnie podchodzić do zakupów w necie.



Ktos mowil o 5 km/h. Z tego co pamietam, to tepo stopniowo wzrastalo, o ile na poczatku wszyscy bez wiekszych problemow dotrzymywalismy kroku instruktorom, to po poludniu dowalili taki marsz ze machalismy rekami zeby dodaly nam szybkosci. Bywalo tez, ze po pewnym czasie marsz przechodzil w bieg (zwlaszcza podczas rundek dookola lotniska), byl to raczej wolny bieg, troche szybszy od najszybszego tepa marszu.