SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajba - In Comfort Zone

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja koło 43.30
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Dampaz
A ja koło 43.30


Dokładnie to 43'24" Żeby taki czas wykręcić musiałbym utrzymać moc ~367W. Za dużo na moją starą, siwą głowę

Wczoraj wolne, dziś kettle, sztanga i rower

Trening siłowy

Rozgrzewka - 10min

SS Deadlift - 10x50/60/70 5x5/115
Front Squat - 2KB24 - 6x8
Clean & Press - 2KB24 - 4x1/2/3/4
Renegade Row & PU - 2KB32 - 3x8

Komentarz
Dorzuciłem 5kg w ciągach, dorzuciłem serię we frontach, ująłem drabinę i dorzuciłem po szczeblu w presach, wiosłowanie z pompkami bez zmian.
Na rowerze lekkie cardio z jednym akcentem, bo akurat jakiś segment się trafił
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Sypię się, Od stóp do głowy sypię się.
Po wypadku w sierpniu prawy bark sterczy mi do przodu i w dół, lewy do tyłu i do góry. Mimo upływu czasu wciąż przy nacisku czuję ból w paśmie biodrowo piszczelowym na boku uda a samo udo jakby obróciło się na zewnątrz i nie chce wrócić do właściwej pozycji, jakby gruszkowaty skracał się i skracał i skracał ....
I qrwa, na koniec, przy zginaniu stopy ból pod piętą jakbym na gwoździa wlazł. Ja pierd........

Trening
Pokręciłem na rowerku jakieś pół godziny i mi się odechciało. Zdechł net na chwilę, grupa odjechała w p***u, samemu mi się nie chciało dłużej ciągnąć. Coraz częściej zaczynam myśleć o zmianie priorytetów i zastąpieniu roweru bieganiem.
Chyba się nażrę czego słodkiego z żalu.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2021-01-13 22:56:34
3

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Pomyśl o regularnym rozbijaniu napinacza pasma biodorowo piszczelowego, jak już pracujesz nad gruszką i pośladkiem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie miło to czytać. Niestety tak to bywa że jak się wali to po całości
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Nie brzmi to dobrze więc zdrówka życzę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Hmm, Paatikowa podniosła mnie na duchu do tego stopnia że rano zacząłem wybierać ze skrzynki gwoździe na trumnę, Fighter zalecił terapię, Damian krzyżyk postawił i zdrowaśkę a Viki dobrym słowem obdarzyła. Koniec końców czuję się jakby lepiej. Nie wiem czy ze strachu, za sprawą piłki tenisowej czy dobrego słowa, ważne że lepiej. Dzięki

W południe poszedłem pobiegać. Niestety bez kolców ani rusz a wizja, w najlepszym wypadku, skręconej kostki skutecznie hamowała moje zapędy. Skończyło się na 3,5km w zawrotnym tempie 7'00".
Wieczorem trening na Zwift. Miały być interwały z ZTPL.COŚTAM ale jak zwykle urwałem się i zniechęciłem. Wyszło ok 282, w tym 5 minut na 370 przy próbie złapania grupy więc interwały uważam za zaliczone
Teraz wracam do turlania się po piłce do golfa
4

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
Ja bym jednak spróbował pójść do jakiegoś fizjo bo ciężko bez oględzin coś skutecznego doradzić. Na moim przykładzie bolało mnie lewe kolano a okazało się że to kwestia ucisku na nerw przy stawie krzyżowo biodrowym - myślę że mało kto by na to wpadł


Zmieniony przez - Qitr w dniu 2021-01-15 08:16:17

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit wady i zalety

Następny temat

Plan treningowy kalistenika

electro
Polecane artykuły