SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - In Comfort Zone

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dwa lata oszczędzałem jeżdżąc w jednych portkach i jednej koszulinie
Lekko licząc 600h z jedną pieluchą
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
I chu... miałem na rower wyjechać, piękna pogoda, bezwietrznie, policji nie ma
Przeczuwałem w skrytości ducha że mi ten wczorajszy bieg na golasa na zdrowie nie wyjdzie.
Ma ktoś z Was jakiś patent na mocno przesuszoną skórę? Próbuję od tygodnia wody z oliwką ale niewiele to daje. Głównie okolice brzucha, boczków, ud i łydek czyli wszystko od cycków w dół. Boję się pomyśleć że to jaakieś objawy cukrzycy

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Liczyłem raczej na to że mi jakieś choroby czy stany patologiczne podrzucisz a nie olej kokosowy
Spróbuję na początek trochę temperaturę obniżyć w lokalu, jakiś nawilżacz powietrz zorganizować i tego oleju

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Nowe wdzianko wygląda na całkiem sexy. Będziesz czochrał je po trenigach czy na HiM to trzymasz i inne specjalne okazje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
Nie wiedziałam ze wdzianko się „czochra”. Zwykle w innym kontekście padał ten czasownik...
A wdzianko takie kelnerskie i mi do Szajby nie pasuje.
Sucha skóra to trzeba smarować od wewnątrz i od zewnątrz... chorób bym nie szukała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A jakaś prezentacja na modelu docelowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Turoń Polarny
Nowe wdzianko wygląda na całkiem sexy. Będziesz czochrał je po trenigach czy na HiM to trzymasz i inne specjalne okazje ?

Niestety, wdzianko to czy jakiekolwiek inne playboya ze mnie już nie zrobi
Ubrań "do szafy" czy "na niedzielę" nie posiadam i nie kupuję. Oczywiście że będę je czochrał. Czochrał w sposób jaki Ty masz na myśli a nie koleżanka Paatik

Paatik
Nie wiedziałam ze wdzianko się „czochra”. Zwykle w innym kontekście padał ten czasownik...
A wdzianko takie kelnerskie i mi do Szajby nie pasuje.
Sucha skóra to trzeba smarować od wewnątrz i od zewnątrz... chorób bym nie szukała.

Do mnie nie pasuje, pasuje do roweru
Istotnym jest by było białe (odbija promieniowanie słoneczne), przylegające do ciała (lepsze odprowadzanie potu i lepsza aerodynamika) i z odpowiednich tkanin (pot, aerodynamika, itp). No i prześwitujące musi być żeby włosy na klacie było widać
To smarowanie od wewnątrz? Co masz na myśli?

Tsu84
A jakaś prezentacja na modelu docelowym?

Wszystko w swoim czasie.
Z tydzień muszę poczekać nim dostarczą. Z miesiąc poredukować nim się zmieszczę. A może dwa.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-04-18 09:16:40

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Białe wdzianka na długie eventy są najelpsze, sam biegam w long sleevie białym

P.S.
Włosy na klacie najważniejsza część ciała, którą trzeba pokazywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit wady i zalety

Następny temat

Plan treningowy kalistenika

WHEY premium