SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - In Comfort Zone

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki za wszelkie porady

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Polecam też mieć jedną parę takich do chodzenia. Najprostsze są Vansy model Era lub Authentic. Lub jak chcesz od razu do Biegania to Merrell ma kilka modeli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
shadow78
Dodam tylko, że warto iść w stronę jak najmniejszego dropu lub mieć przynajmniej jedną parę butów z dropem 4 mm lub zerowym. Wzmacniamy wtedy stopę i uczymy rozciegno podeszwowe elastyczności.

siemanko btw.


Dobrze, że już rano bo bym pomyślała, ze widzę ducha Cześć Shadow

W kwestii butów to dodam tyle, że coraz częściej czytam to o czym wspomniał Shadow, czyli żeby iść w kierunku obuwia minimalistycznego. Takie są buty do biegów OCR i o ile na początku miałam problem z bieganiem w lesie, bo czułam każdy kamyczek czy korzeń, o tyle teraz nie umiem biegać w butach z dużym dropem i poduszką, dziwnie jak nie czuję podłoża Do biegania typowo po asfalcie nie mam ani jednej pary butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiedziałem, że tak będzie. Im więcej informacji, tym mniej wiem
Czyli najlepiej byłoby brać coś pomiędzy Pegasusami, a całkowicie bez dropa (o ile w ogóle takie są)?


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-05-04 07:53:03

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
BzykuDG
Wiedziałem, że tak będzie. Im więcej informacji, tym mniej wiem
Czyli najlepiej byłoby brać coś pomiędzy Pegasusami, a całkowicie bez dropa (o ile w ogóle takie są)?



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-05-04 07:53:03


Buty biegowe bez dropa:
- Wszystkie Altra Sport
- Merrell Bare Access Flex, Merrell Vapor Glove, Merrell Trail Glove
- Wszystkie Vivobarefoot

Buty na codzień bez dropa
- Vans Authethic, Vans Era
- wszystkie Vivobarefoot
- Merrell (z dopiskiem barefoot)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Bzyku ja mało biegam po asfalcie, nie lubię i jak tylko mam wybór to wybieram teren, stąd nie orientuję się w butach typowo asfaltowych i żadnych doświadczeń nie mam. W poprzednim sezonie treningi asfaltowe robiłam w butach z Decathlona, jeśli dobrze pamiętam to Kiprun Trial. Te typowo asfaltowe też mierzyłam, ale dziwnie sie czułam i nie dam rady w tym biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Cześć Viki

Buty z niewielkim dropem również firmy Inov-8. Polecam bardzo, szczególnie z grafenem. Tutaj promka : https://sklepnapieraj.pl/product-pol-2854-Buty-inov-8-TERRAULTRA-G-260-2018-zielono-czarne.html 

Nie są tanie, ale bardzo wytrzymałe.
2

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki Fighter!

Viki, u nas głównie asfalty dookoła, dlatego pod tym kątem patrzymy. Do parku czy wałów trzeba tyle dobiec, co normalnie będzie pewnie biegać

Dzięki shadow, już patrzę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
shadow78
Cześć Viki

Buty z niewielkim dropem również firmy Inov-8. Polecam bardzo, szczególnie z grafenem. Tutaj promka : https://sklepnapieraj.pl/product-pol-2854-Buty-inov-8-TERRAULTRA-G-260-2018-zielono-czarne.html 

Nie są tanie, ale bardzo wytrzymałe.


Właśnie o nich zapomniałem.

Jak chcesz wyglądać na dziwaka, to jeszcze jest Vibram Fivefingers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Jestem wielką fanką Inov-8 Z tym, że tych z bardziej agresywnym bieżnikiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit wady i zalety

Następny temat

Plan treningowy kalistenika

WHEY premium