SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Również takie opinie czytałem, że to najlepszy zabieg na ścięgna i stawy. Skończę zabiegi to jeszcze odwiedzę orto i zrobię USG. Czytałem również, że ścięgno achillesa goi się od 3-6 miesięcy. Mam nadzieję, że u mnie pójdzie to szybciej. Narazie problem jest tylko z kucaniem i wchodzeniem po schodach a tak to jest ok, no i to, że krok lewą nogą jest krótszy bo pięta się szybciej odrywa od podłoża i dlatego pompuje mi łydkę i drętwieje. Rozciąganie za bardzo nie pomaga a nawet wcale.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Interwały i brzuch
Przy interwałach pozostałem z ostatnim ciężarem ale zmieniłem taktykę. Przerwy 30 sek.były tylko między obwodami a ćwiczenia w seriach łączonych po 15 powtórzeń. W kolejności:
Pompki 3 x 15
Swingi 3 x 15 x 17kg
Wyciskopodrzut 3 x 15 x 30kg

Zrobiłem również ćwiczenia na brzuch:
Spięcia do siadu 5 x 30kg/40kg 6 x 50kg
Skręty z talerzem stojąc 3 x 15 na stronę x 5kg


...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
Dzisiaj z żoną skończyliśmy przybornik do szycia

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
U tetraplegików próbuje się falą uderzeniową leczyć zwapnienie stawów, głównie bioder.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
olotraper
U tetraplegików próbuje się falą uderzeniową leczyć zwapnienie stawów, głównie bioder.

Miałeś taki zabieg?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2084 Napisanych postów 2753 Wiek 59 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33491
Ja nie, koledzy bardzo często. Ja się ruszam, oni nie.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
40 luzik, ale z 50 już trzeba było trochę powalczyć .
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
kabo9
40 luzik, ale z 50 już trzeba było trochę powalczyć .

Z 40 poszło lepiej niż ostatnio więc zamiast 45 zapodałem 50. To jak z Twoim WL - nie bawiłem się w małe talerze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
to nie z moim tylko wasona , ja się bawię nawet w 1,25
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61800
kabo9
to nie z moim tylko wasona , ja się bawię nawet w 1,25

No to Wasona pewnie drażni to 1,25 no ale 1,25 jest czasami takie ciężkie jak 5 czy 10.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

electro
Polecane artykuły