Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
33
witam,
aktualnie mam 17 lat i 6 miesięczy. Przestałem rosnąć w 2-3 gimnazjum. Aktualnie mam wzrost 163, czy stosując ten poradnik mam szanse urosnać 5 cm w pół roku?.
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
33
mam jeszcze jedno pytanie, zauważyłem, że przez ostatni tydzien urosłem 0,4 cm. Czy dzięki tym suplementą, możliwe jest ze jeśli będe korzystał z tych suplementów 3 razy w roku. To urosnę te 5 cm? Pozdrawiam serdecznie ;)
Szacuny
1
Napisanych postów
6
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
135
obserwuje to od wiekow, umieralem z ciekawosci, nie mam kompleksow ale mnie to strasznie zainteresowalo. Zaczne sobie an activlabu hgh night+witaminy i opowiem za ponad tydzien co i jak;]]]]]]]]]]]