SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] Dziś w klubie będzie BANG! str. 79

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79518

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
radler to kupa, lepiej łąduj płyn do spryskiwaczy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
21.05.2014

Nogi nadal nie mogą dojść do siebie...

Trening

Postanowiłem sprawdzić granice swojej wytrzymałości, no i je znalazłem... Robiłem dzisiaj trening istnie morderczy. Miało być 30 minut nieprzerwanego wykonywania 3 ćwiczeń (nieprzerwanego, to znaczy z przerwami, ale nieustalonymi, a im dłuższa przerwa, tym większy ze mnie leszcz). Ostatecznie jednak zrobiłem 37 minut. A to dlatego, że postanowiłem sobie, że dobiję do 100 powtórzeń każdego ćwiczenia, bo 100 to taka ładna liczba. A trening wyglądał tak:

1. MC z zarzutem na barki 5x (40kg)
2. push press 5x (40kg)
3. swing oburącz 5x (32kg) - ćwiczenie przyprawiające o rzygi po 20 mintuach
REPEAT

Po treningu siedziałem wyebany w szatni i dopiero po 10 minutach, jak ktoś otworzył drzwi, to wróciłem do rzeczywistości. Trening mega na +! Jutro basenik i znowu 1,5km postaram sie przepłynąć

Dieta

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
tej, ale po 100 w serii czy łącznie w 5 seriach? bo to spora roznica
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
chodzi o to, że zrobiłem 20 obwodów po 5 powtórzeń każdego ćwiczenia w obwodzie. Dzisiaj był basen i koncert, nie chce mi sięrobić wypiski. Dieta taka sama, przepłynąłem 1080m
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
23.05.2014

Dzisiaj cheat day, więc wypiski z diety nie wrzucam. Troszkę ją opiszę, jest chyba mój rekordowy ogar jak na cheat day, naprawdę

Trening

- podciąganie 3s (8, 8, 12 z pomocą)
- wiosłowanie sztangą nachwyt 3s (12x60kg, 10x80kg, 8x100kg)
- ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki 3s (15x50kg, 12x60kg, 8x70kg)
- wiosłowanie sztangą podchwytem 2s (20x60kg, 20x40kg)
- wyciskanie sztangi na płaskiej 4s (12x40kg, 10x50kg, 8x60kg 6x70kg)
- rozpiętki na skosie dodatnim 3s (15x12kg, 12x14,5kg, 8x17kg)
- podrzut sztangi 3s (8x40kg, 8x40kg, 8x40kg)
- uginanie ramion z sztangą 3s (12x25kg, 10x30kg, 8x35kg)
- pompki na poręczach 2s (10,8)
- wyciskanie francuskie sztangielki oburącz siedząc 3s (10x17kg, 10x22kg, 11x27kg)
- brzuch: swing 16kg+spięcia tułowia 10kg+wzniosy nóg leżąc - max powtórzeń 2 obwody

Dieta

Przed treningiem i po treningu zestaw 150g ryżu, 5g oliwy, 200g kurczaka, bezpośrednio po treningu białko oczywiście.
Idę potem na imprezę gdzie będę jadł i pił (ale nie wódkę, raczej ograniczę się do 4-5 browarków + duuużo żarcia)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 4322 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171818
Tylko, żeby po tych 4 nie było kolejnych 4

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to mam tak słabą głowę, że pewnie powyżej 8 piw to bym już zgon miał
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
po 8 to tez bym spał lekko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
WTF nie pamiętam żebym wypił więcej niż cztery piwa wieczorem, więcej to jest wmuszanie, a jak wychodzę z kolegami to nie po to żeby się męczyć. Chcesz się nabzdryngolić - sięgasz po coś z większym woltem, proste.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę jednocześnie brać cały zestaw?

Następny temat

Gawlak Bench Press

Shoty
Polecane artykuły