SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze się czytało, zmusza do przemyśleń, gratuluję
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna relacja, świetne zdjęcia, świetny człowiek i kurcze - świetna sylwetka! Naprawdę, na tych zdjęciach widać siłę, prawdziwą siłę a nie zalane pierdu pierdu. Dla mnie jesteś wielki i wizualnie i mentalnie, pokłony.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
W ramach ciekawostki: 31 sierpnia w Warszawie (jakbyś chciał wrócić do ojczyzny na chwilę ) jest półmaraton BMW
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
jeszcze obiecane zdjęcia po ładowaniu proszę ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19375
xzaar77!!! Gratulacje!!!!

Super relacja! Jeżeli ktoś z czytających kiedykolwiek przebiegł maraton znajdzie w tym opisie cząstkę siebie Cieszę się, że zrealizowałeś swoje marzenie. Konsekwentnie dążyłeś do zmasakrowania 4. Niejeden pro może Ci pozazdrościć zawziętości. No... i powięź wytrzymałą

Jeszcze raz graty!

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Mialem wreszcie okazje ogladnac filmik. Super relacja. Jeszcze raz gratuluje

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 67 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67122
Gratulacje.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi Marcinie,

Wielkie GRATULACJE !!!

Czytanie relacji skonczylem ze lzami w oczach ...

Uscisne Ci mam nadzieje dlon i zloze gratulacje rowniez osobiscie :)

Wszystko co bym chcial jeszcze napisac napisali juz koledzy wczesniej ...

Mega CZAD ...

... hm ... czyli pisze ze kazdy moze hm hm ... moze ... moze ... ale nie kazdy jest jak Xzaar



Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-04-09 00:43:33
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Przez kilka ostatnich dni na zmiane wzruszam sie i dziekuje, moja proznosc jest nieustannie karmiona a moja skromnosc :) poddawana ciezkiej probie.. Dzieki Wam tu, bliskim w Polsce i znajomym na FB czulem sie jak bohater, ale dosc juz tego bo sie zatrace ;) Wracam do pracy, jeszcze mocniejszej, by nie zawieść w kolejnej probie, juz za siedem tygodni. Obiecuje dac z siebie jak zawsze wszystko, udokumentowac w miare mozliwosci swoj wystep tak, byscie mogli i Wy poczuc odrobinke atmosfery zawodow - i byscie sie nie musieli wstydzic za mnie :)

Wreszcie normalny wpis dziennikowy. Odpoczalem troszeczke, nie jest jeszcze full luz, ale zaczynam sie ruszac. Dzis na wprowadzenie delikatniutkie FBW:

1. Bez rozgrzewki na skakance :)
2. Podciaganie 4x15
3. WL 5x16
4. Wyciskanie stojac 5x15
5. T2B 2x20
6. Spiecia maszyna brzuch 3x25

Krotki rozruch i do domu. Jutro rozruszam lekko nogi, i tak powoli bede wracal na obroty.

W klubie dzis jeszcze jedna mila niespodzianka na mnie czekala - zwiazana z maratonem. Jestesmy pospinani na FB wiec sledzili moje poczynania i mieli dla mnie okolicznosciowy prezent, a jakze, flaszke :) Usmiechnalem sie pod nosem, bo dopasowali sie tematycznie i flaszka jest z Francji :)

Masti zrobil mi prezent, podpinajac moj filmik na stronie glownej na chwilke - wiec ja z kolei podalem go w wersji HD, usuwajac zbedne prywatne ujecia z podrozy. Dodatkowo, otrzymalem prezent od SFD - bon na zakupy w sklepie - dzieki temu oraz testowi HiTec jeszcze dlugo nie bede wydawal wlasnych pieniazkow na suplementy - co pozwoli mi na spokojne dopiecie budzetu na wyjazd na pierwszy triathlon w Sierakowie. Dziekuje za te pomoc szczerze i ogromnie ! Odzywki od HiTec - mam na mysli BCAA i Black Devil z cala pewnoscia przyczynily sie do realizacji mojego marzenia - zapewnialy mi doskonaly sen i regeneracje.

Dzis juz tylko odpoczynek, wreszcie na spokojnie nadrobie ogromne zaleglosci w czytaniu dziennikow kolezanek i kolegow.






Zmieniony przez - xzaar77 w dniu 2014-04-09 11:35:05

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
Marcin rzuć okiem do mojego dziennika i napisz co sądzisz o wykresie tętna podczas gry w tenisa
wydaje mi się że strasznie wysoko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

Następny temat

Konkurs/Test - Poprawa Sylwetki - Szerokie bary wg kabo9

electro
Polecane artykuły