Szacuny
0
Napisanych postów
471
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3121
barany hehe :D Ja tam wolę poświęcić parę minut i się najeść. Strasznie spadła mi energia dzisiaj...nie do życia jestem. Moglibyście zerknąć w mój temat i się tam udzielić jak znacie się na LC? Mam kilka pytań, a póki co nie ma chętnych do pomocy. Zaraz tam wrzucę dietę na jutro to byście pomogli mi ja odpicować https://www.sfd.pl/Sprawdzicie_moją_dietę_Low_Carb_-t941087.html
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419156
KwLMASA
O tym czy warto sie meczyc i wpiepszać ryż/owsianke czy nie lepiej zastąpic to bułka cebulową serem osiągając jednocześnie takie same efekty
jeden sie meczy jedzac ryz, owsiane dla innego to normalne jedzenie i meczy sie jedzac bulke cebulowa,
do wszystkiego trzeba podejsc indywidualnie i pamietac o roznorodnosci bo monotonia moze zabic kazda diete
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
jeżeli ktoś uznaje trzymanie się zdrowego jedzenia za coś męczącego to niech je to co lubi. Dla mnie to nie przymus, a po prostu nawyk, który polubiłem, szczególnie, że od czasu zmiany odżywiania czuje się ogólnie dużo lepiej.
A na myśl o bułce cebulowej to mi się źle robi od kiedy byłem dzieckiem
Szacuny
0
Napisanych postów
471
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3121
Mnie właśnie zabija monotonność. Zerknijcie do mojego tematu - za chwilę zrzucę dietę na jutro i doradzicie mi do wrzucić na sobotę na kolację. Ciężko mi idzie podbić białko...Elo!
Szacuny
1
Napisanych postów
232
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4070
bułka to był przyklad mozesz to czytac jako pizza kebab bagietka czosnkowa z biedry to na co cie najdzie ochota i wliczysz to poprawnie do bilansu dbając o białko. Ja jak pamietam stare odżywianie czyli codzienne fast foody + piwo co sobote niedziele powiem ci że nie widze róznic od 2 miesiecy odżywiam sie zdrowo i oprócz tego że teraz pierdze jak cholera bo owsianka/razowiec dostarczaja takie ilosci błonnika ze spac sie nie da to niestety zadnych + nie widze
Zmieniony przez - KwLMASA w dniu 2013-05-02 22:53:35
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419156
korzystaj np. z dzialu kuchnia SFD, lub po prostu przejrzyj art. uzytkownikow co jedza , w dziennikach treningowych mozesz nieraz znalezc wypiski z diet itd. wszystko znajdziesz, wystarczy poszukac troche