SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 210249

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
J/W.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Dwie duże łyżki od zupy to trochę przesada. Chyba, że masz na myśli małe od herbaty Pamiętaj też o nawodnieniu po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze jedno co mnie zastanawia. Białko w dt 2.5g i w DNT 2.2g na KGMC , jeśli już będę przy dodawaniu kcal ( nie mówie teraz) , ale za jakieś parę kg i białko spadnie do poziomu np : 2.4g i 2.1g kgmc a będę w sytuacji gdzie będę musiał dodać kcal , to mogę dodać z białka żeby wróciło do 2.5g i 2.2g , później tłuszczy i reszte kcal z węglowodanów czy nie mozna tak robic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11841
Mam pytanko... Dopadła mnie "grypa żołądkowa" a do tego jakiś stan chorobowy (temperatura, bóle mięśni itp.) Odpuściło wczoraj. Wczoraj wypadał mi trening, jednak jestem tak osłabiony (wiadomo jak to "wypłuka" przy tych sprawach...) że nie dałem rady i odpuściłem, myślałem że dziś ale też odpuszczę i w niedzielę dopiero zrobie następny a teraz się postaram zregenerować...

jak jeść przez te dni? Skoro nie ćwicze to może lekko ograniczyć węgle, czy przez te dni normalnie jeść jak na co dzień? Jestem na diecie na masie. Spożywam +/- B-2,5g T-1,2g W-5-6g

Z góry dzięki za odp.

Still in progress..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Czy umieszczenie w diecie 30g dziennie gorzkiej czekolady jest dobrym pomysłem?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
loozak93
A i jeszcze jedno co mnie zastanawia. Białko w dt 2.5g i w DNT 2.2g na KGMC , jeśli już będę przy dodawaniu kcal ( nie mówie teraz) , ale za jakieś parę kg i białko spadnie do poziomu np : 2.4g i 2.1g kgmc a będę w sytuacji gdzie będę musiał dodać kcal , to mogę dodać z białka żeby wróciło do 2.5g i 2.2g , później tłuszczy i reszte kcal z węglowodanów czy nie mozna tak robic?


białka starczą 2g niezależnie od dnia.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-02-01 10:11:27

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
defxdefx
Mam pytanko... Dopadła mnie "grypa żołądkowa" a do tego jakiś stan chorobowy (temperatura, bóle mięśni itp.) Odpuściło wczoraj. Wczoraj wypadał mi trening, jednak jestem tak osłabiony (wiadomo jak to "wypłuka" przy tych sprawach...) że nie dałem rady i odpuściłem, myślałem że dziś ale też odpuszczę i w niedzielę dopiero zrobie następny a teraz się postaram zregenerować...

jak jeść przez te dni? Skoro nie ćwicze to może lekko ograniczyć węgle, czy przez te dni normalnie jeść jak na co dzień? Jestem na diecie na masie. Spożywam +/- B-2,5g T-1,2g W-5-6g

Z góry dzięki za odp.


lekkostrawnie.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
sławek_szczecin
Czy umieszczenie w diecie 30g dziennie gorzkiej czekolady jest dobrym pomysłem?


jak masz ciąg na słodkie lepsze to niż byś miał zjeść coś innego.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11841
Koniu151
defxdefx
Mam pytanko... Dopadła mnie "grypa żołądkowa" a do tego jakiś stan chorobowy (temperatura, bóle mięśni itp.) Odpuściło wczoraj. Wczoraj wypadał mi trening, jednak jestem tak osłabiony (wiadomo jak to "wypłuka" przy tych sprawach...) że nie dałem rady i odpuściłem, myślałem że dziś ale też odpuszczę i w niedzielę dopiero zrobie następny a teraz się postaram zregenerować...

jak jeść przez te dni? Skoro nie ćwicze to może lekko ograniczyć węgle, czy przez te dni normalnie jeść jak na co dzień? Jestem na diecie na masie. Spożywam +/- B-2,5g T-1,2g W-5-6g

Z góry dzięki za odp.




lekkostrawnie.


No domyślam się, że lekkostrawne produkty... chodzi mi o ogólny dzienny bilans... Wiadomo, że zjem mniej przez te parę dni. Chodzi mi o to z czego ująć. Bo domyślam się że węgli...

Zmieniony przez - defxdefx w dniu 2013-02-01 10:33:38

Still in progress..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Zjesz mniej, ale będziesz odpoczywał. Więc nie musisz dużo zmieniać. Traktuj te dni, jak nietreningowe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu151 , ale ja jestem endomorfikiem i uważam że 2.5g białka w DT i 2.2g w DNT jest dla mnie dobre. A odpowiesz mi na pytanie? :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
0,3 to różnica żadna, jeżeli chodzi o kwestie powyżej 2g B. A ty dodatkowo nie jesteś w stanie określić DOKŁADNIE tej ilości, termogeniczność posiłków ( białka w szczególności ), ogólnego rozkładu makro, czasu posiłków itp.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

electro
Polecane artykuły