SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Mis ładne maksy

Takie obwody muszę sobie kiedyś zrobić


Wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
a próbowałaś jajko na miękko z odrobiną masła do środka, które pięknie się rozpuszcza i szczyptą soli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
A tu już poważne przygotowania widze
Ile to zostało tydzień do konkursu chyba, będę kibicować!

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
I to są te maksy, których wstyd pokazywać? To ja powinnam przestać wstawiać tabelkę ze swoim treningiem.
Ja piję herbatkę z pokrzywy, która m.in. wpływa pozytywnie na układ moczowy i myślę, że mi też trochę pomogła pozbyć się wody, bo wydaje mi się, że jest jej mniej ale dowodów na to nie posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Ladne maksy, po co bylo tyle narzekania...
Tez kiedys sobie sprawdze, bo ciekawa jestem
Z obwodami nie przesadzaj, nie jest zle. Ja ostatnio tez 10 zrobilam i sie ciesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Misiu maksy eleganckie
Ja powiem tak, że już wszystkie nazwy w wytrzymce rozszyfrowałam filmiki pooglądałam i zbieram się psychicznie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dziękuję Wam bardzo, bardzo za słowa uznania dla moich maksików
Rzeczywiście trochę pobiadoliłam i postaram się już tak nie robić. Przyjęłam zasadę na czas konkursu, którą chyba sobie na gryfie nalepię - NIE PORÓWNUJ SIĘ, BO W PYSK Wyłącznie to, że zawsze mogło być lepiej będzie moim hasłem

Po tych obwodach do dzisiaj się pozbierać nie mogę Tego samego dnia poćwiczyłam jeszcze wznosy kolan do łokci w zwisie tak żeby okiełznać bujanie, więc załatwiłam się na amen Czuję cały korpus, mięśnie pod pachami, na karku, w pachwinach, żebra, bary, klatę, no wszystko, i to chyba gorzej niż wczoraj

Viki, 10 obwodów to jest bardzo przyzwoita ilość To moje niezadowolenie to przez to, że dwa miesiące temu zrobiłam 12, więc znacznie spadła mi forma No i nie zdychałam tak później
Sprawdź maksy, fajne doświadczenie. Tylko przygotuj się na napad na kuchnie

Mikuś, have fun Z miłą chęcią poczytam wypiskę i o Twojej świadomości mięśniowej na dwa dni później, również A Ty jedziesz planem zaproponowanym w regulaminie czy jakimś suwerennym treningiem?

Killerko, konkurs za tydzień

Asia, Ty Maślaku Właśnie idę na osiedlową wycieczkę w poszukiwaniu sklepu otwartego żeby zapasy maślane uzupełnić Jestem na głodzie teraz...to mówisz, że do żółtka..? Tak między Nami - ryż na maśle, ŁoPanie Sama widzisz, że ja za Tobą tak na ślepo, w masło..

Ona dziękuję za tą pokrzywę Kupię i będziemy się spuszczać z wody

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Mis wypiska rzeczywiście może być dwa dni później, jak się doczołgam do lapka po tej wytrzymce
Wczoraj sprawdzałam swoją wytrzymałość, na innej wytrzymce, i co tutaj dużo gadać wykonałam 30% także ten życzę sobie dużo powodzenia do któregoś tam lipca

Co do treningu na konkurs to szukam sobie czegoś. Jeszcze nie wiem czy to będzie w domu czy na siłowni Jeśli na siłowni to raczej nie chciałabym robić tych treningów z konkursu bo wiem jak to wygląda zasapanie połączone z burakiem i jeszcze bluzgi do tego także ten, mogłabym nadszarpnąć swoją dobrą reputację na siłowni

A Ty lecisz dalej ze swoim treningiem ?

Się rozpisałam

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ja właśnie wytrzymkę sprawdziłam co prawda miałam obciążenie tylko 4kg butlę z wodą w domu i wytrzymałam tylko 10min, 6 obwodów, brak kopasa w dupasa najbardziej to pompki dają mi w kość
no ale co tam mam regenerację
ja nie spodziewam się jakiś większych maksów od twoich

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium