SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869


Obli obiecuję, że jak dojdzie do jakicholwiek porównań to wstawie foty jeszcze raz A nawet lepiej będzie, bo zamieszcze je obok siebie.

ehh mój okres tegoroczny Ostatnie coś miało miejsce w maju, trwało jeden dzień i nie objawiło się niczym szczególnym. Wcześniej, bo w marcu, wyglądało to już normalniej i wcześniej bolały mnie trochę piersi i byłam napuchnięta.

Miska z dzisiaj znowu jakoś taka nieogarnięta i nie sądziłam, że awokado ma tyle węgli

Trening 2 (założenie 3x10; będzie dużo uwag )

przysiad przedni 23/27/31x7
wejście na stopień 23/27/31
rozpiętki 2x7/2x9/2x11
PP 19/23x7/25x6,5
wycisk hantelek na barki 2x7/2x9x9pow/2x11x5pow
supinacja 2x5/2x7/2x9x7pow
odwrotne brzuszki 5/10/15kg

*przysiad-4kg więcej niż ostatnio, pupa nisko, w ostatniej serii ramiona mi opadły, przechyliłam się do przodu trochę i przerwałam -> jest nad czym pracować
*wchodzę na stołek, tak że jak stawiam nogę to mam kąt prosty między udem a kolanem. czy dobrze, czy za wysoko?
*rozpiętki-wszędzie +2kg, miłe zakoczenie z tymi 11, bo nawet "galarety" nie było
*PP- dwie serie +4kg, ostatnia +2, ciężko.
*wycisk na barki- +2kg, w ostatniej serii była galareta
*supinacja +2kg
*odwrotne brzuszki- z 15 to jakieś niewysokie były

+ 20min rowerka (miałam iść pobiegać, ale z braku czasu na zbędne ceregiele typu makijaż i strojenie się (haha), wybrałam szybszą, domową i nudną opcję)

Znowu się mocno rozpisałam, ale spodobało mi się i pomyśleć, że ja tu tylko na chwilę zajrzałam

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ok w kazdym razie notuj cokolwiek, cokolwiek co moze miec zwiazek z okresem, mozesz nawet rano zaczac mierzyc sobie temperature, jak si eczegos chwycimy to przyjmiemy jako podstawe
avokado ww ma ale jest ok 30g ww w tym ok 12 niestrawnego blonnika wiec jest ciupenko
czy twoj pot zmienil zapach, masz sily dobrze ci sie cwiczy?


przysiad uwazaj na to by ciezar trzymac na pietach, jak mozesz zrob filmik i przeslij do oceny
stopien taki moze byc mam nadziej ze kolana masz w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Na kolana na razie nie mogę narzekać, więc myślę, że wszystko z nimi okej I mocno się staram właśnie w przysiadach nie lecieć do przodu. Oczywiście, że mogę się nagrać..jak tylko masz ochotę to oglądać, to czym prędzej wyślę filmik

Pot zdecydowanie jest inny i jest go full. Zawsze się pociłam, ale dzisiaj to mi po dłoniach kapało. Poza tym siły też mam dużo. Czuję się bardzo dobrze i ćwiczy mi się świetnie

I będę czujna w kwesti objawów okresowych

EDIT: i wyglądałoby na to, że mam całkiem sporo glikogenu w zapasie. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-13 10:59:27

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869


Cześć Lejdis.

Dzień 11.

Obserwacje:
-przestaje odczuwać pragnienie zawsze piłam więcej niż 3litry wody, a teraz muszę w siebie wmuszać
-fizycznie nadal czuje się świetnie
-jedzenie mnie syci i bardzo mi odpowiada

Trening:
bieg 63 minuty bez przerwy mózg mi się zupełnie wyłączył i dopiero gdy skończyłam, poczułam jak bardzo boli mnie żoło po kapuście i jak nietykalne mam teraz nogi.

Czy mogę teraz, wyjątkowo, popić mocno rozwodnioną odżywkę? Nie chcę iść spać tak po bieganiu bez niczego, a nie przełknę mięcha Chyba, że znacie jakieś inne rozwiązanie?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz odzywke, jak masz ochote ale poszukaj dobrej jakosci zobacz co sypia jako substancje slodzoace i ile wegli ona ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra a zilka masz kastangus tam jest bo tez nie pamietam? Starosc nie radosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Obli, kastangusa nie ma, ale jeśli trzeba to da się zrobić

Jaka tam starość znowu Nas tu dużo i tyle

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra to sobie kastangusa jeszcze spraw (tani jest ), no i ta mieszanke ziolowa 3x dziennie
przywrotnik, pokrzywa i dziurawiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Hehe Obli widzę tytuł mi zmieniłaś, ale foty zostały

Miska plus suple plus jutro dojdzie reszta.




dzień 12

obserwacje:
-czuje się wspaniale, nie wiem co to głód i bezsilność
-ciągle umyka mi napisanie - zauważyłam, że w ogóle nie jestem ospała; śpię mniej niż wcześniej i w zupełności mi tyle snu starcza
-mam mnóstwo energii co przekłada się na treningi


trening 3 (3x10 w założeniu; uwagi poniżej)

thrusters 19/21/23x9/25x6 *
wykroki dalekie 23/25/27 (+2kg)
zarzut 23/25x9/27x5 (+2kg)
wiosło hantelką 11/13/15 (+2kg)
wznosy bokiem 2x3/2x4/2x5x9pow **
wznosy w opadzie 2x4/2x6/2x8 (+1kg)***
francuz oburącz 7/9/11x8
+ nudne aero urozmaicone o 10minutowe interwały

* dwie serie +2kg/trzecia powtórzona w wyniku pomyłki z tamtego tyg/ dodatkowo 4 seria, bo chciałam sprawdzić
** dwie serie +1kg/trzecia powtórzona ale więcej powtórzeń niż poprzednio
*** w ostatniej serii zauważyłam, że pomagam sobie ciałem. czy tutaj tułów może nie być stabilny?

Jest super

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-14 22:15:23

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobrze pamietaj bycs jadla wiecej warzyw, Zielone liczysz do bilansu tylko orientacyjnie, one nadal sa koniecznym dodatkiem bez ktorego nie mozesz funkcjonować
Pamietaj ze przynajmniej 40% tych ww to tylko niestrawialny błonnik.
Dlatego spokojnie mozesz wiecej zieleniny dodac. Acha i lyzke zmielonego siemienia lanianego dzinnie jak nie masz jeszcze
W ogole mozesz teraz po 14 dniach mozesz do diety dodac pozostale warzywa.
Rowniez owoce jagodowe w sumie wszytsko nie powinno przekraczac 70g ale dobrze bys dodala sobie teraz tych antyoksydantow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium