SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Fala, tylko bez jo-jo (tego wagowego )...

misworld, tylko kolejność odwrotna z tymi orzeszkami - najpierw orzeszki podpiekałam, później siekałam
Co do podciągania to ja nie umiem, najwyżej taśmę, którą laski stosują się dokupi może białą znajdziemy, do rękawiczek musi pasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
O widzę to większy wypad się szykuje ale będzie lans
żeby tylko ten Uniejów to wytrzymał

Mis jeszcze jakieś bang, bang jest potrzebne
Mam wiatrówkę odpada za pasek mi się nie zmieści


I jak zapomniałaś zjeść

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
ona zakodowałam O tej taśmie do podciągania też czytałam, tyle, że ja nie lubię sobie ułatwiać Tak samo było z pompkami i np. damskiej nie umiem zrobić Pomęczyłam, posapałam a teraz robię poprawniejsze i więcej niż mój brat

Mikealina Uniejów tego nie wytrzyma Wygooglałam jak to wygląda i z naszymi barami to my się w te drzwi nie zmieścimy

W Twój pasek to na pewno nie wejdzie, ale ja ją zmieszczę Tobie damy talerzyki od hantelek do rzucania jak bumerangiem, a z gryfów zrobimy nunczako (jakkolwiek to się wymawia) Wchodzisz?

No, dzisiaj sobota, poniedziałek pupny tuż tuż
______________________________________________________________________
PIĄTEK

DIETA
ok 130B/97T/160W, bo chleb się upiekł
(podliczyłam wszystko tak mniej więcej wieczorem i chlebuś ładnie nabił pulę jest przepyszny i nie żałuję )

TRENING
rower

Byłam i jestem zakwasem. Właśnie skończyłam trening siłowy, ale uzupełnię później wypiskę, bo staram się o nim zapomnieć - mocno wpłynął na moją psychikę

Z rana przyłożyłam centymetr do ciała i dużych zmian patologicznych w pomiarach nie ma Spodziewałam się masakry, ale dokładnie pomierzę się jutro żeby mieć punkt zaczepienia Od dzisiaj jem: 140B/100T/130W, bo chciałabym testowo sprawdzić jak taki układ wpłynie na mnie. Szefowe piszą, że 130 węgla to poczciwy start dla jabłek, a ja muszę to jakoś ustabilizować, bo okresu ciągle brak

Do później. Miłej soboty

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
brawo że chlebuś się udał a na zdrowej misce to krzywda nie ma prawa Ci się stać miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
widziałem tytułowe foty z 50str. - zmiana konkretna, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
misworld jak mozna zapomniec zjesc
Ja mam problem zeby wytrzymac do kolejnego posilku


W pracy zrobiłam piękne tabele treningowe

Tez juz ulepszylam moje tabelki, wszystko gotowe zeby wrocic do treningow

Mowilam, zebys nie bala sie pomiarow. Na zdrowym zarciu nie tak latwo sie upasc

Widze, ze chlebek smakowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Z rana przyłożyłam centymetr do ciała i dużych zmian patologicznych w pomiarach nie ma

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Macie rację, że niepotrzebna ta panika

Viki, bo ja miałam wtedy w głowie tylko trening. Ciekawe jak Tobie pójdzie jutro Moje tabele oczywiście zostały w pracy

Bull, z całym szacunkiem Panie Bull , dziękuję
______________________________________________________________________SOBOTA

DIETA
-razowiec, masło, łosoś
-ryż, whey, olej sezamowy, jajko
-miruna, masło
-schabu, oliwa
140B/101T/132W +warzywa

TRENING
przysiad przedni 25x10/27x10/29x8
MC 40x10/44x10/48x9
WL 30x10/32x10/34x9
Push Press 20x10/22x9/24x7
wypady 20x10/22x10/24x10
próby drążkowe 5/5/5
+20 min areo

przysiad: ostatnia seria, pod koniec to była walka by nie przechylić się do przodu, więc te ostatnie powtórzenia podnosiłam się w mega skupieniu, bardzoooo powoli co doprowadziło mnie na skraj poprawnego odbierania otoczenia
MC: po przysiadzie
WL: a tak to lubiłam - mordęga
PP: całe wieki tego nie robiłam, ostatnia seria - nogi odmówiły współpracy
wypad: pod koniec się chwiałam
drążek: z wyskoku opuszczanie nachwytem, część kontrolowana, część nie podchwytem uniosę się z ziemi
ogółnie: cóż za subtelny dobór ćwiczeń Nie miałam nigdy wcześniej tylu ćwiczeń angażujących nogi, więc pytam, jak Ty, Owieczko robiłaś same nogi, na misce głodowej?! Ja tym styrałam się okrutnie


No i te pomiary. Mam nadzieję, że ten przyrost oznacza, że ma mi się na okres Trochę już zaczynam o tym za dużo myśleć chyba


I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
już treningowo o to fajnie już z tym drążkiem koniec miesiąca to chyba wszystkie na jedno czekamy Miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Misworld - ja z opóźnieniem, wybacz mi - dziś dopiero zobaczyłam fotki na str. 50 - fajna zmiana, brzuch się baaaardzo zmienił pewnie wymieniasz ubranka albo zwężasz w pasie :)
Powodzenia w dalszej walce!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium