SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
nie moge edytowac wiec przepraszam za spam, ale w kwestii hormonow gdzies przeczytalam, ze duza ilosc tluszczu w diecie powoduje podwyzszanie testosteronu. dobrze by bylo zeby ktos z szefostwa sie wypowiedzial na ten temat i jak pisze jakies farmazony to lepiej zeby wykasowal tego posta. ale patrz: Ty i ja, obie czekajace na spozniajacy sie okres i obie robiace jakies napady na maslo w tym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Misworld widziałam, że się zgłosiłaś do konkursu Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
eee ktoś tu sobie cos poluzował :P
no to ja juz mam konkursową faworytke
ja to chyba jeszcze cienki bolek jestem..

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
shrimp wymiatasz tą reklamą oprawa muzyczna genialna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
hehe fajnie mis dobrego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Cześć kochana Słyszałam, że startujemy razem do konkursu Bedzie ogieńńńńńńńńńńń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Jesteście niezastąpione

Owieczko fotki są bardzo nieestetyczne i zdecydowanie nie dla wrażliwych na piękno i tak jakoś tak ale wkleję i najwyżej zmienię nick To będzie tak dla Was chociaż łatwiej byłoby mi powysyłać na priva To znaczy będę musiała poprosić kogoś z MOCą tutaj o pomoc, bo ten dziennik jakiś felerny jest i edycja nie działa I jak się uda to fotki będą, a ja nauczę się z tym żyć

Jagoda Ty również się zgłaszaj Ten konkurs to musi być ciekawa zabawa

DaKilla No dzięki śliczne, ale żadna tam faworytka Zgłaszaj się Zostało jeszcze trochę czasu na wdrożenie się w system, więc nie ma co się zastanawiać

Redcow ja na hormonach zupełnie się nie znam, ale coś tutaj z nimi śmierdzi w naszym przypadku Ja rok temu nie miałam okresu bardzo długo, lekarze chcieli mi tabsy wcisnąć, przyszłam tutaj i Iza poradziła bym na dwa tygodnie przestała jeść węgle i on wtedy wrócił bardzo szybko.. więc ja w tych sprawach czuję się mocno zagubiona Jeżeli wpadniesz na jakąś teorię to będę wdzięczna za podpowiedź
Dzięki za wiarę we mnie

Krewetko witaj na pokładzie Filmik jest idealny Świetne uzupełnienie tego co Falka wkleiła

Mathilda super będzie się działo, czuję to przez rajtuzy

Waga już działa i znowu wszystko pod kontrolą

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 74
DIETA
147B/80T/120W + pół woreczka ryżu dodatkowo i mało warzyw

TRENING
rozgrzewka+seria z 25kg
wiosło 40x6/42x6/44x6/46x5/48x5 (+1kg)
przysiad przedni 40x9/42x8/44x7 (+2kg/+1pow/+2powt.)
wycisk skos 29x9/30x8/31x7 (-/+1pow/+2powt )
RDL 57x9/59x9/62x8 (-/-/+2powt)
+areo

Ha! Więcej węgli w misce a jaka różnica Inna sprawa, że zrobiłam to dzisiaj wcześniej niż zwykle i było mi dobrze
wiosło: zastanawiam się czy za bardzo nie angażuję cielska w to trzymam postawę cały czas, bo nic co nie powinno mnie boleć, mnie nie boli, ale cała w tym ćwiczeniu i przy tym ciężarze latam
przysiad: będą guzy na obojczykach
wycisk: tu jest pewna rozbieżność między klatą a barkami, bo ta pierwsza mogłaby więcej
RDL
areo: przebrałam się i poszłam biegać szybko pożałowałam, bo biegłam z żołądkiem w gardle, myślałam, że zwrócę, ale udało się zrobić 20minutowe okrążenie ten rowerek stacjonarny to jakaś pomyłka jest, albo ja już się tak przyzwyczaiłam i potrzebuję nowych bodźców, bo choćby nie wiem co, to już mnie tak nie tyra jak chociażby ten bieg

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium