SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaa no wlasnie guma do rzucia, gumorzuje nawet nie zdaja soebi sprawyile cukru przyjmuja w tych "bezcukrowych" gumach do rzucia
Niestety trzeba out.
W dodatku kwestia odruchu jak u "psa Pawłowa" mozg moze pod wplywem slodkiego smaku kazac wypuscic insuline do krwiobiegu. Zresztą nie tylko to smak ale w ogole czlowiek w momencie wkladania do ust pokarmu ma pierwszy wyrzut insuliny potrzebnej do rozpoczecia trawienia i usuwajacej z krwiobiegu glukoze.
Nie wspominając o sekrecji śliny w czasie żucia, jako elementu trawienia.
Masz prawidlowy odruch, pisz co jesz, i spokojnie, wychodzenie z tego nie jest niczym szczegolnym.
Teraz stabilizujesz insuline wiec zostaw slodziki, cole light, gume itd. Jedz naturalne pokarmy
Nota bene kilebas tez nei ruszaj bo tam czesto dodawany jest gluten, i rozne inne fajne rzeczy, co nieprzetworzone to najbezpieczniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Obli, w takim razie nie tykam się już gum

Zdążyłam zauważyć, że bez węgli dużo częściej jestem głodna i czasami mam wrażenie, że przeginam z dziennym zapotrzebowaniem Dzisiaj takiego wrażenia nie mam i przyznaje się co zjadłam:

5jajek
30gr migdałow
ryba + oliwa
schab bez kości
brokuły z osełką (to było pycha )
pekinka, ogórki zielone, młoda kapusta kiszona
i na pewno coś jeszcze wsunę.

Moje ogólne wrażenia, oprócz tych myśli o przekraczaniu bilansu, są bardzo pozytywne. Gdybym mogła bezkarnie jeść więcej orzechów i inne warzywa, to bez problemu mogłabym tak dłuuugo dłuuugo <-- tak przynajmniej myślę na chwilę obecną

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ok spokojnie dojdzie wszytsko, mozesz jesc na pewno wiecej nie musisz sie tak przejmowac ilością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak w ostanie dwa dni tygodnia sprobuj sobie policzyc ile jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Obli, wyjeżdżam jutro i wracam w ndz lub pon. Jak tylko wrócę wkleję podliczoną miskę z dwóch poprzedzających dni
Ułożyłam też sobie 4dni treningu całościowego na podstawie FBW którejś forumowczki i jak na razie ćwiczę i notuję wszystko na kartce. Z czasem, gdy ogarnę obowiązki, pozwolę sobie wklejać tutaj wypiski dużo częściej.
A tymczasem pogodnego weekendu życzę

To już wróciłam Nigdzie nie jadę więc do rzeczy-jutro minie tydzień bez węgli. O te dwa dni spisu z miski, to Obli chodziło Tobie o te kończące pierwszy tydzień a nie tydzień kalendarzowy?

I jestem też ciekawa jakie masz plany względem mnie?



Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-08 22:17:04

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powiedz jak sie zmienila waga i wymiary,
pokaz te obliczneia michy

widze ze nie bedzie odpoczynku, daleko nie zajechalas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869


hehe też prawda

wymiary poczynię z rana

Przyznam szczerze, że nie myślałam, że tego tak mało będzie ale dzisiaj nie był dobry dzień na jedzenie przez ta pogoda
Teraz wiem o czym piszą dziewczyny - czysta miska i 2000kcal, wykonalne to?

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-08 23:08:43

starałam się podać miary jak najbliższe prawdzie

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-08 23:11:59

i wymiary:

biust 90 (-2cm)
pod biustem 79 (-3cm)
talia 76 (-2cm)
pępek 86 (-3cm)
biodro 94 (+1cm, może błąd w pomiarach?)
udo 59 (-1cm)
łydka 36,5 (-0,5cm)

Waga pokazała mi dzisiaj 96kg Zepsuła się.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-09 08:29:21

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pisz jak sie czujesz , sila, sprawność myslenia...
Co z treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Generalnie czuję się ok. Towarzyszył mi lekki ból głowy, który ustępował na jakiś czas po warzywach. Natomiast dzisiaj mam mega ciężką głowę i czuje ucisk z tyłu, bolą też mnie oczy. Nie wiem na ile to skutek jedzenia a na ile tego, że zaczął się sezon urlopowy i muszę pracować za dwie osoby. Dwa dni temu zaliczyłam 3h drzemkę popołudniu. Ale chodzę i w miarę myślę, nie jestem rozkojarzona.

Trening wymyśliłam sobie na podstawie jednego z tutejszych, na cztery dni w tyg i mam już za sobą pierwsze próby. Całego w tym momencie nie pamiętam ale wczoraj to było:

DZIEŃ 4
1. MC na prostych nogach 3x10 23/25/27
2. przysiad plie 3x10 23/25/27
3. wiosłowanie sztangą w opadzie 3x10 23/25/27
4. wyciskanie sztangielek 3x10 2x7/2x9/2x11
5. czachołamacz 3x10 7/9/11
6. młotki 3x10 2x3/2x5/2x7
7. swing 3x10 11/13/15
+aero 30 minut

Mięso było przed treningiem więc i siły były

Później uzupełnię te trzy pierwsze treningi. I Obli wybacz, że tak wszystko musisz ze mnie wyciągać Postaram się być bardziej dokładna.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2011-06-09 12:20:28

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No no
Pisz wszytsko i notuj co sie dzieje, i oczywiscie podciągnij kalorie tak do ok 1400-1500 na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium