SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
haha to jest dobre, zayebista motywacja

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Miss a ja i tak się nastawię pozytywnie na podsumowanie bo już z doświadczenia wiem że czasami centymetry nie odzwierciedlają do końca efektu. Jakość ciała się zmienia a co za tym idzie wygląda się lepiej pomimo braku gigantycznych spadków. Czekam więc z niecierpliwością

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
misworld, to już wiem od kogo uczyć się nastawienia
Z niecierpliwością będę oczekiwać Twojego podsumowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Moja droga głowa do góry, nie marudzimy, idziemy dalej do przodu, walczymy, nie poddajemy się a efekty muszą się pojawić.
ps. to mówiłam ja, której obwody nie chcą coś spadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 72
DIETA
147B/80T/120W+warzywka

TRENING
WL 35x6/37x6/39x5/41x3/43x1 (+1kg)
przysiad 46x9/50x7/52x4 (+2kg/+2kg/-2pow)
invert rows 10/10/10
MC proste nogi 41x10/45x9/49x7 (+2kg)
+30' areo

WL: dało radę dołożyć
przysiad: słabo w drugiej serii zrobiło mi się słabo i niepewnie, więc w III powtórzyłam ciężar sprzed tygodnia i wyszło mniej powtórzeń, ale ledwo teraz siedzę
invert: wiadomo-ja i to ćwiczenie kochamy się mocno
MC:
areo myślałam, że zniszczę ten rowerek spociłam się bardziej niż zwykle, a mocy jakiejś mega dużej nie było

Dzisiaj pierwszy raz jadłam ugotowany ryż Zawsze jakoś nie mogłam wytrzymać i myślałam, że to że jest taki twardawy to taki jego urok, ale przymus wyjścia z psem otworzył mi oczy
____________________________________________________________________
Falka bomba
DaKilla i ona ja też się dopiero uczę jak to naprawdę powinno wyglądać. Grunt to odpowiednia postawa
Anani dzięki
Jagódka tak jest! Masz rację, że nie ma co płakać, bo samo się nie zrobi

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
łooooo a tu sie podsumowanko szykuje niedługo :) czekam zatem :) Wiesz hormony jednak robią swoje, u mnie też jest niezly bałagan przez to. A kochana, moje podsumowanie widziałaś, rewelacji nie było + wzdęty brzuch, a wcale nie uważam, że się skompromitowałam, bo jednak mam już troche tych mięśni i na pewno wyglądam lepiej niz przed, a każdy postęp nawet 1cm to nie raz bardzo dużo, także zobaczysz, że i sama się zdziwisz, jak bardzo zmieniło sie Twoje ciało. I to na + trzeba byc tylko bardziej pewnym siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 73

DNT i DIETA nieznana

Było liczone na oko, bo baterie w wadze padły Cieżko ocenić czy wpasowałam się w rozkład, bo głodna i tak i tak jestem. Miałam iść biegać ale energia się ulotniła

Mathilda masz rację, pewnie Tylko to troszke gupio po takim czasie, w tabelce spadków patrzeć na -2 w talii, szczególnie, że tam jest tego i owego No, ale już nie marudzę o tym, bo teraz to jestem na etapie odliczania trochę, także Tobie zazdroszczę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
A pod koniec etapu będą zdjęcia dla publiki?
Żal żebyś nie pokazała swojej przemiany. Wiesz, że jest mega.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
barki ściągnięte, klata do przodu i cykaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium