SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dziewczyny jesteście kochane! Dzięki za wszystko, każdej jednej

Z tymi pomiarami to niezła zagadka jest Ja wiem, że spokojnie mogę spojrzeć sobie w oczy, bo nic nie nabroiłam Na razie, redukcja to dla mnie męka fizyczna tylko, psychicznie jestem niezłomna jak Rocky

Wypiski dam później. Dzisiaj siłowy, a zakwasy od soboty mam takie, że garbić się nie mogę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
misworld, Kochana jak masz wrażenie że pupa się podnosi, to może właśnie na centymetrze pokazać na plusie, więc głowa do góry i jedziemy dalej! W takich wątpliwych chwilach warto sięgnąć po zdjęcia, na nich widać zmiany bardziej Trzymam kciuki za sukcesy!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Shaneeyko, dziękuję Masz rację z tymi fotkami, bo sama, choć ich nie lubię, coraz bardziej się przekonuję, że są najbardziej miarodajne
Jedziemy dalej i niech Matka Boska Redukcyjna/Redukująca ma Nas w swojej opiece

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
W tych zdjęciach nie ma nic do lubienia - to ma tylko służyć Tobie jako porównanie. Bardzo Ci je polecam - od razu poczujesz się lepiej jak zobaczysz jak tu się unosi, tam ujędrnia...

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
misworld
i niech Matka Boska Redukcyjna/Redukująca

wzywałaś
co Ty tam znowu wykombinowałaś z tymi pomiarami, he?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A Matko Redukcjo, nagrzeszyłam Proszę o wybaczenie i litościwą pokutę

Mikaaaa Coś czuję, że w przyszłym sezonie mój osobisty album fotograficzny bedzie tył wraz z moim odtłuszczaniem

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 57
DIETA
147B/82T/101W+warzyw fura

TRENING
25' bieg

Poszłam by oczyścić umysł i dosłowanie tak się stało, bo wywiało mi mózg Przez moment padał śnieg, trasa pod górkę, nogi, poslady, a nawet brzuch, dostały za swoje.

dzień 58
DIETA
148B/83T/100W+warzywa

TRENING
WL 33x6/35x6/37x6/39x4/41x1 (+1kg)
przysiad 42x10/46x10/50x7 (+2kg) / + 55x3
invert rows 10/10/10
MC proste nogi 32x10/36x10/40x9 (+2kg) / +45x8
+
8x30/30 int. rowerkowe

Jaką ja moc czułam na tym treningu Sztanga mi fruwała a ja razem z nią. Zrobiłam nawet dodatkowe serie przysiadu i MC, dołożyłam jeden interwał - szaleństwo, bo dotychczas nie czułam taaaaakiej energii Czy to możliwe żeby wątróbka przed treningiem tak podziałała? Pytanie może od czapy, ale nigdy jej nie jadłam i sama nie rozumiem tej mocy, ale podobało mi się W skrócie:
WL: z tygodnia na tydzień, zawsze myslę, że to ostatnie co mogę zrobić, a jednak nie, bo mogę więcej
przysiad: tutaj moje duże zaskoczenie, bo tak jakby coś poluzowało mi się w nogach czułam lekkość dużą, ale w tej ostatniej, dodatkowej serii, kolano zaczęło mi się fajtać, więc skończyłam
invert: poszło lżej niż zwykle
MC: robione powoli ibardzo odczuwalnie
Interwały: trzy ostatnie to było mniej wiecej 30 sekund

Moc jakaś we mnie wstąpiła i teraz jak tak siedzę czuję szczypanie w pośladkach Lecę spać, bo trzeba uśpić głód, no i oczy mi się zamykają

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka wzywałaś a teraz zdziwiona

Fruwasz
Zakochałaś się w Wątrobie taki jeden z serialu jest Wątroba nie pamiętam imienia zeeeeeżarłaś go

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium