SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
to ja mówię WOW super nie żałuj sobie dawaj dalej Miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co? a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mika, wychodzi na to, że w wątrobie siła a nie znam Mr.Wątróbki, w ogóle to nie wiem co się dzieje podobnież Rysiek z Klanu odszedł

Falka, Redcow troszkę mnie poniosło, fakt i boli dziś

Obli wszystko zgodnie z planem idzie jem jak kazałaś i silna się robię spektakularnych spadków nie ma (są przyrosty ), ale mam wrażenie, że to trochę gra o jakość ciała teraz. Jak to się mówi - wszystko w swoim czasie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Fajnie mieć takie dni, gdzie na treningu można maksy pobijać Super Ci idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Fajnie, ze masz tyle energii i jak zwykle zazdroszcze ciezarow, szalejesz :)
Zycze takiej energii na kazdym treningu (tylko nie zapomnij wczesniej watrobki zjesc )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Czy to możliwe żeby wątróbka przed treningiem tak podziałała?
Ta, wątróbka. Lepiej przyznaj się czego do niej dosypałaś?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Oveja

Ta, wątróbka. Lepiej przyznaj się czego do niej dosypałaś?


Ovejka, ciiii, tam cebulki kilogram był No i wychodzi na to, że to znowu wina warzyw po części Człowiek chwyta się wszystkiego na tej redukcji

Viki, Jagódka sama chciałabym tak fruwać ze sztangą cały czas, bo było nieziemsko Tyle tylko, że do dziś czuję się trochę jak przejechana przez traktor i to nawet nie są jakieś ogromne zakwasy Zasypiam jak niemowlę i śnię o regeneracyjnej, bogatej misce ale, ale, ale ... na jutro przygotowany już kawał wątroby, bo trzeba jeszcze powalczyć z MC

Póki co,

dzień 59
DIETA
148B/82T/101W+warzywka

TRENING
prawie 45' areo
(ojj starzejemy się )

dzień 60
DIETA
146B/83T/99W+warzywka

DNT

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Hej miss , Podoba mi się Twój styl prowadzenia dziennika, wszystko uporządkowane, szkoda, że mało jest takich stron/ forum jak SFD ludzie mieliby większą świadomość, i gratuluję wyników, super Ci idzie redukcja, jesteś 3 centy wyższa ode mnie będę wpadać. Powodzenia

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
misworld
podobnież Rysiek z Klanu odszedł

widziałam go ostatnio u Lisa
k.rwa już nie ma poważniejszych tematów do dyskusji politycznych tylko k.rwa odejście Ryśka popyerdoliło wszystkich

Missss treningu nie było :'-(
dlatego taka 'sflustrowana' jestem

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium