SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Wrażenia mają być bezcenne, też się zawsze zastanawiam skąd wziąć więcej tlenu podczas 30/30 Good luck

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
-jestem spuchnięta, a okres nie przychodzi

-popsuł mi się komp w domu


jakbym siebie slyszala trzymaj sie dzielnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
dobrze że robisz je w terenie przynajmniej powietrza masz pod dostatkiem ludzie niech paczą na siebie z tą sennością też tak mam w sumie u innych dziewczyn to się powtarza mogłoby chociaz to odpuścić
Pozdro

(nie noś nic w tylnych kieszeniach )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 67
DIETA
147B880T/101W+warzywa

TRENING
MC 49x6/53x6/57x6/61x5/65x4 (+2kg)
żołnierskie 25x7/27x7/29x5 (-1pow/-/+1pow)
wznosy z opadu 10/10/10
wooolne rozciaganie gumy 10/10/9
+ 8x30/30 interwały rowerkowe

cały trening to

dzień 68
DIETA
147B/82T/101W+warzywa+ciut pasztetu więcej

DNT
(zaczęłam kręcić areo na rowerku, ale po tym jak wypiłam 0,75l wody w 15min, stwierdziłam, że jestem zbyt głodna na takie cudaczenie, więc DNT )
______________________________________________________________
I want my komp back Mam nadzieję, że dziś będzie działał, bo weekend bez forum? No nie widzę tego

Mikaela obie jesteśmy rybki Ja nadal mam całe morze w sobie, więc mam nadzieję, że Tobie tyci zaszło
Młoda ma pewnie wesoła z Tobą, bo Ty taka cool mamuśka jesteś

vari, redcow jest cool

Falka hasło przewodnie - byle do wiosny A w kieszenie to i tak nic nie wchodzi Koleżanka mnie nawet pytała czy sobie czymś zada nie wypchałam

Piątek

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
ale śmigasz w MC a koleżanka to Ci zazdrości bo mieć Sexy Back to jest to Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Sexy Back? Falka, ale to nie o mnie poślady spuchły i pewnie wrócą do swojej płaszczyzny, szczególnie po dzisiejszym dniu kiedy to ...

... runął mój redukcyjny świat gruuuuuubo przegięłam z tłuszczami i wpadło mi mnóstwo orzechów i masła ponad program nie jestem w stanie tego zliczyć, ale obstawiam duuuuużo kcal (eeee z 1000?) na plusie nie, ze mam jakieś wyrzuty wielkie (jakieś i tak są), ale średnio dawałam sobie juz radę z głodem
Najlepsze (albo najgorsze), że nie zrobiło to na mnie dużego wrażenia, bo i trening się odbył wg planu. Zaraz po nim znowu byłam bardzo głodna, więc nie wyrabiam Wypiskę dam jutro, bo padam, ale tak poza tym wszystko gra i nie zamierzam płakać Może to też @ miało coś z tym wspólnego, bo coś nadchodzi i nadejść nie może No nic, idziemy dalej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Misworld nie mratw sie
Ja u siebie zauwazylam, ze przed @ jestem strasznie glodna i rozne smaki mnie nachodza, szczegolnie na czekolade i slodkie
A orzechy to moja slabosc :) Strasznie zdradlwie sa, bo male a mnostwo kcal

No i widzialam, ze interwaly w terenie byly :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Misiu jak ja cię kopnę w ten Twój 'spuchnięty' zad to zobaczysz
Co to za mazgaje. Raz nie zawsze dwa razy nie często
Także ten masełko jest dobre i orzeszki też

Ja też zauważyłam u siebie, że przed @ jestem nienażarta na serio
jak żyć

Młoda to ma ze mną przeyebane normalnym rodzicem to nie jestem

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
trzymaj sie laska! widze ze jedziemy na tym samym wozie, ja tez przegielam z tluszczami, z tym ze u mnie to chyba ze 3 dni w sumie. i tez kurka okresu jak nie bylo tak ni ma hormony wariuja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
e tam wielka dvpa to w tych czasach atut.. nie przesadzajmy

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium