SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Super walczysz Podziwiam i zaczynam brać przykład.
Wielkie GRATY!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
mis widziałam, że pytałaś o masło orzechowe czy można oliwy dodać. Próbowałam wczoraj - nie polecam Niedobre wychodzi, bo orzechy mi nie grają z posmakiem oliwy, lepszy olej jakiś dobry, ja znalazłam u teściów resztkę takie z pestek dyni i to dodałam, ale pewnie najlepszy byłby olej arachidowy. Ale oczywiście co kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
masło z oliwą ale hardkor, tego jeszcze nie grali
mis, im mniej masz balastu tym trudniej, a do lata troche czasu, ale o co ja Ci o tym gadam, optymizmu masz za troje
i ja nawet korzystam hehe

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Misiu nie ściemniaj, że nie wiesz
Jak tam leżymy do góry brzuszkiem z lodówką w zasięgu reki
Co tam dobrego wtryniasz

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
"zmiany między grudniem a marcem są praktycznie żadne" - Kobietko! Co Ty opowiadasz? Zmiany są bardzo widoczne, popatrz jak Ci brzuszek wessalo do środka i skóra wydaje się być zdecydowanie jędrniejsza! Jak dla mnie bomba!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mad.. Maritt Jest czas

Melmanko, Anik dziękuję śliczne To nie koniec, więc Anik odkopuj dziennik

Ona jak miło, że mi o tym napisałaś! Dziękuję Zaoszczędziłaś mi składników i rozczarowania

DaKilla nie doszłaś jeszcze do etapu ciągot do masła? Nie ominie CIę

Mika a czy ja kiedyś zapytałam wprost, bo tak krążę a Ty się droczysz To tak na wydechu - skadjestes? Nie powiem nikomu

Hmm właśnie źle mi, czuję się bardzo rozlazła i dzisiaj w pracy () węszyłam za nowym treningiem
W kuchni to raczej nic nowego, powiedziałabym, że bardziej kombinowanego. Zaczęłam wstawać pół godziny wcześniej po to by zakładać czapke kucharską i przewracać naleśniki razowe, 2000 Na jutro wymyśliłam podgrzane jabłko z ryżem, fura cynamonu i serkiem wiejskim Liczę, że ten serek będzie się ciągnął A później mielone z serem zółtym.. i tak się jakoś kręci
Chciałam napisać, że masła dzisiaj nie jadłam, ale ono jednak było.. w pasztecie

W czwartek trenio, bo bicek marnieje

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
2000 naleśników masz ty powera aaa to i moje smaki, w ogóle mus z jabłka z cynamonem i orzechami mogę jeść ŁYŻKAMI może oscypek do tego najlepszego Wiosennego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
2000 i to w pół godziny

Strasznie spodobało mi się to kombinowanie i własna produkcja Co prawda do Twoich wyrobów to mi dłuuuga droga, ale jak tylko mój zakwas dojdzie i upiekę swój własny, pierwszy chleb to będę z siebie tak dumna Dzisiaj będę masło orzechowe robić.. nie no, genialnie

Oscypek powiadasz? Wiejski nie dał rady

Wiosennego Krejzolu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
mis, super pomysł - masło orzechowe własnej roboty bo to sklepowe ma cukier przeczytałam na etykiecie i przestałam jeść, zastanawiam sie z jakich orzechów byłoby najzdrowiej i najsmaczniej
jak upieczesz chleb wklej fote

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
misworld ja taka spóźniona, ale chciałam Ci napisać, że super zmiany!!! Nie dość, że w wyglądzie to i w psychice - a to najważniejsze!! Wyglądasz rewelacyjnie i trzymam kciuki, żeby kolejny etap przyniósł równie spektakularne zmiany!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

WHEY premium