SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dzięki panowie, wezmę to na pewno pod uwagę

w tym tygodniu niewiele zmienię z tłuszczami, mam już zapieczone 2,3kg karkówki i tyle samo kuraka to kark trzeba zjeść, a potem trzeba sie przestawic pewnie na kuraka bardziej, bo teraz mam np w DT węgle w 3 posilkach, trzeba bedzie dac w 4 a wtedy karkówa do ryżu nie pasuje zabardzo, bo 5. i 6. jem pozno to juz na pewno lepiej bez węgli, a w dnt tez pewnie w 3-4 trzeba dac jednak, zaleje pewnie jeszcze bardziej, ale chvj z tym, bedziemy testowac, żebym nie wiem co robil to nie bede na pewno bardziej spasiony niz w marcu 2010, wiec mam to w dvpie, można sie pobawic

muli mnie kurak z ryżem, dlatego wpc musze miec, zeby chociaz czasem te sniadania z owsianymi zjesc bo to jeszcze jakos wchodzi z jabłkiem, a kurak z ryzem nie bardzo, zreszta wpc nawet do omletow itp się przyda
pomysle jednak o tym carbo tez, moze stacjonarnie cos kupie niedrogiego, spytam na siłce tylko tam mają suple z "wyższej półki" wiec pewnie drogo bedzie
dziwne w ogole nieraz mam taki apetyt ze caly dzien glodny chodze, a nieraz raczej wmuszam w siebie, nie ogarniam czemu tak jest

wkvrwia mnie i dziwi właśnie to, że to wszystko jest u mnie takie niestabilne - tzn albo przyrosty ale z fatem, albo spadki, tak jak teraz - niecałe 0,5 z bica polecialo w tym tygodniu, nie wiem jakim niby cudem

naczytałem się co solaros pisał w teście Radosława & Canecorso i po prostu bede wpjerdalal więcej po treningu pewnie, jem i tak dosc duzo wtedy, ale moglbym o wiele wiecej i tak pewnie bede robil, ten tydzien jeszcze pociągnę z tymi lekkimi zmianami co pisałem wcześniej, czyli doloze bialka do szejkow po, zmniejsze tluszcze lekko i dowale ww troche, ale nie tak drastycznie, mam troche spraw na glowie w tym tygodniu

białko raczej nie powinno byc przyczyną, 2 tygodnie temu dodałem jakies 40g białka zwierzecego, to byla dosc spora podwyżka, ale tak jak mówie, dodam troszke prochu po trenie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
teledysk na szybko moze i robiony ale dziewczyny za to jakie tam sa to szok <slini sie>

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Reso
ta, dvpcie dobre, ale lepsze klipy sie widywało
a Pol Łol wygląda jakby właśnie z kontenera wyszedł czy ki chvj



--------------------


rozkminiłem sobie mniej-więcej jakby to wyglądać miało
i właściwie coraz bardziej mi pasuje wizja zmiany kompozycji, wiecej posiłków z węglami ale co za tym idzie, będzie mniejsza ich ilość, także łatwiej zjeść kiedy nie będzie szczególnego apetytu, do tego jakies orzechy czy oliwa i bedzie gicior (w dnt)

ale nad konkretami, typu b/t/w bede myślał w czwartek pewnie, bo jutro, we wtorek i środe mam kilka pojedynków do wygrania ja vs kolokwia
jak zwykle liczę że mnie łeb nie zawiedzie bo nie chce mi sie uczyc (dobrze ze to matematyczne przedmioty), tylko przejrzę coś tam, jutro raczej dam sobie rade, gorzej z wtorkiem, trzeba jednak będzie jutro coś popatrzec w zeszyty
szkoda ze egzaminy są z teorii bo tak to by był raczej luz, ehhh

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie też muli kurak z ryżem, bez względu w jakiej postaci, zbrzydł totalnie, po uszy Gdybym miał przestać ćwiczyć, to już chyba bym nigdy do ust nie wziął. Carbo możesz kupic spokojnie CARBONOX z olimpa - konkret smak cytrynowy, mam resztke nawet z cyklu. Kup sobie apetizer, ja jadłem to i głodny będziesz cały czas, więc i więcej jedzenia wsuniesz

Co do bica, to może po prostu spaliłeś dobrze mięsień, włókna się skurczyły, jak zregenerujesz to wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Ania - powodzenia ja np teorii nie mogę wkuwać bo zaraz zasypiam, co innego jak zadania napjerdalam, przynajmniej coś się wtedy dzieje na tej kartce

pomyśl sobie , że moja całe studia opierają się tylko na wkuwaniu. nawet na chemii-na egzaminie miałam aż 2 zadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
24.01.2011 - PONIEDZIAŁEK
nibyMASA




KORYTO
1. 130g owsianych + jabłko + 40g WPC + marchewka
2. 100g ryżu brąz. + 50g owsianych + 150g kuraka + pekińska
3. 200g karkówki + 75g kuraka + 15g orzechów + pekińska
4. 200g karkówki + 75g kuraka + 15g orzechów + kapusta kiszona
5. (Jajecznica: 6 jajek + cebula,czosnek) + 15g oliwy + 2 marchewki
6. 200g twarogu + 10g oliwy + marchewka



KOKS
przed śniadaniem : 5g Mono
do śniadania : 2x Gold Omega-3 + 1x Magne B6 ACTIVE
przed snem : 1x Magne B6



TRENING
Dzień nietreningowy.



BZDETY
Nic szczególnego się nie działo, byłem na uczelni ponad pół dnia, kolokwium rozyebałem jak gnój po polu


Track na dziś:






--


Przemyski - E tam, przeciez nie ma sie co martwic jakims tam obwodem, chvj z tym
A ja głodny jestem ciągle jak zjem ryż, np po treningu jak zjem 200g ryżu + kuraka + za 30-40min już głodny jestem, zauważyłem raczej, że po posiłkach tłuszczowo-białkowych typu karkówka + cośtam, strasznie mnie zatyka, pojawiaja sie wzdęcia i takie tam, ogólnie czuje się srednio od pewnego czasu po takim żarciu, choć też zależy kiedy, a ww+b wchodzi słabo z rana, zawsze, czy to owsiane czy ryż, rano ciężko mi sie to je, potem już jest aż za dobrze z apetytem
Pytałem o carbo na siłce, jest 1kg za 24zł chyba, tylko nie pamiętam firmy, to kupię, bo korzystna cena raczej, jak na zakup stacjonarny

Ania -
Ciężko mi sobie to wyobrazić, ale pocieszę Cię, że u nas na egzaminy muszę się nauczyć wielu definicji i twierdzeń, które ciężko zrozumieć nawet


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-01-25 16:42:31

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
25.01.2011 - WTOREK
nibyMASA




KORYTO
1. 150g ryżu brąz. + 150g kuraka + pekińska + marchewka
2. 150g ryżu brąz. + 150g kuraka
Trening
3. 10g WPC + 200g ryżu brąz. + 150g kuraka
4. 200g karkówki + 2 jajka + 15g orzechów + kapusta kiszona + pekińska
5. (Jajecznica: 7 jajek + cebula,czosnek) + 25g orzechów + 2 marchewki
6. 200g twarogu + 10g oliwy + marchewka



KOKS
przed śniadaniem : 5g Mono
do śniadania : 2x Gold Omega-3 + 1x Magne B6 ACTIVE
po treningu : 30g Carbo + 5g Mono + 15g WPC
przed snem : 1x Magne B6



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s135.html#post5
Serie rozgrzewkowe nie są wpisywane.
CC = ciężar ciała.

13/28
(klatka ciężko, barki lekko, triceps ciężko)
Ostatni taki trening: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s143.html#post7

Pompki na poręczach
(zapis x(a+b) oznacza "a" powtórzeń wykonanych samodzielnie i "b" negatywów)
CC x(2+3)
CC x(2+3)
CC x(3+2)
CC x(2+3)
CC x(2+3)
{Komentarz: Spoko, coś bark prawy czułem, ale klatę też

Wyciskanie sztangielek na skosie górnym
17x12
19x10
21x8
23x8 / (+2kg)
{Komentarz: Ostatnia tak sobie, ale git.

Wyciskanie hantli siedząc
11x12
11x10
13x10
{Komentarz: Spompowało bary

Unoszenie hantli bokiem w opadzie + unoszenie hantli bokiem stojąc
5x10 + 5x10
6x10 + 6x10
6x10 + 6x10
{Komentarz: Przeyebane, ciężko mi się robi tymi 6stkami unoszenie stojąc, a bokiem lekko, więc pewnie nie będę robił tymi samymi hantlami jednak.

Pompki tyłem
10x10
15x10
20x8
25x8 / (+5kg)
{Komentarz: Gitarka.

Wyciskanie francuskie sztangi leżąc
Sztangę liczę jako 7,5kg
17,5x10
20x10
22,5x8
25x8 / (+2,5kg)
{Komentarz: Ciężko, nie wiem jak z techniką.

Brzuch
Unoszenia nóg, brzuszki z obciążeniem.

Aeroby
Rowerek stacjonarny, 15min.

---



BZDETY
Fajny trening
Ten bark coś czułem, w 1 i 2 ćwiczeniu, nie cały czas, ale czasami, nie bolał, tylko tak dziwnie jakoś go czułem.
Zwiększę czas rozgrzewki i skupię się na rozgrzewce barku bardziej, zobaczymy co będzie.


Track na dziś:





-----

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-01-25 16:48:42

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
26.01.2011 - ŚRODA
nibyMASA




KORYTO
1 25g WPC
2. 150g ryżu brąz. + 150g kuraka
Trening
3a. 150g ryżu brąz. + 150g kuraka
3b. 150g ryżu brąz. + 150g kuraka
4. 200g karkówki + 50g kuraka + 20g orzechów + kapusta kiszona + warzywa
5. 200g karkówki + 30g orzechów + kapusta kiszona + warzywa
6. 200g twarogu + 10g oliwy + marchewka



KOKS
przed śniadaniem : 5g Mono
do śniadania : 2x Gold Omega-3 + 1x Magne B6 ACTIVE
po treningu : 30g Carbo + 5g Mono
przed snem : 1x Magne B6



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s135.html#post5
Serie rozgrzewkowe nie są wpisywane.
CC = ciężar ciała.

10/28
(nogi lekko, plecy ciężko, biceps lekko)
Ostatni taki trening: https://www.sfd.pl/carbon91_/_Haipe_Haope_eNigiedeigrek_eSteope-t581441-s144.html#post3

Martwy ciąg klasyk
57,5x5
67,5x5
77,5x5
87,5x5
97,5x3 / (+2,5kg)
{Komentarz: Czułem, że robię źle, nie ma luster więc nie widziałem, odpuściłem. Robiłem inaczej niż ostatnio i dużo inaczej niż przedostatnio, bo starałem się bardziej nogami i dlatego było ciężej i miałem wrażenie, że krzywię plecy zaraz po oderwaniu sztangi od podłogi. Nie wiem, chyba obniżę ciężar całkowicie i nauczę się techniki raz a dobrze

Podciąganie na drążku nachwytem szeroko
(zapis x(a+b) oznacza "a" powtórzeń wykonanych samodzielnie i "b" negatywów)
CCx(3+3)
CCx(3+3)
CCx(2,5+3)
CCx(2+4)
{Komentarz: Git, choć ciężko, ale jest lepiej

Wiosłowanie sztangą nachwytem
67,5x10
72,5x8
75x8
80x6 / (+2,5kg)
{Komentarz: Tu też poczytałem więcej o technice i ciężko szło bo starałem się poprawić, nie wiem jak to wyglądało.

Wykroki ze sztangą na barkach
37,5x10
40x10
45x8 / (+2,5kg)
{Komentarz: Ja pjerdolę Nogi spłonęły.

Uginanie nóg leżąc na maszynie
zapis "nk" oznacza "n-ty" numer krążka
5kx10
5kx10
6kx10 / (+1k)
{Komentarz: Zayebioza

Uginanie ramion z hantlami z supinacją
10x12
11x12
11x12
{Komentarz: Git, weszło, ale już siły nie było.

Aeroby
Rowerek stacjonarny, 15min.

---



BZDETY
Jak widać, dieta dzisiaj dzika taka. Wstałem o 8, wziąłem kretkę i stwierdziłem, że się drzemnę, po pol godziny stwierdzilem że pójdę na siłkę później, wypiłem wpc i poszedlem spać
A że trening był ciężki to postanowiłem nie rezygnowac z posilku zadnego, tylko nieco zmniejszyc bialko w ostatnim a 3 i 4 planowany posiłek zmieszałem jako jedno i zjadlem w odstepie 1h (3a,3b).
Aeroby zrobiłem już na kompletnej dyntce
Co z tym MC? Wyiebać ciężar do 60kg np i walić technicznie po 10powt w kilku seriach? Bo mniej jak 60 nie da rady, ponieważ krążki 10tki są za małe i gryf by był nisko.
Albo cofka do 70-80 i normalna rampa tylko starając się idealnie i dopiero wtedy dokłądać np po 2,5. Już nie wiem, ostatnio na fbw5x5 też musiałem cofnąć bo chvjowo robiłem i chyba nic to nie dało, poza tym że se nie zrobiłem kuku.



Track na dziś:



Od kołyski aż po grób będę czuł do rapu głód


-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
micha dobra co ty od niej chcesz
kurde cigale karkówke jesz az mi smaku narobiłes na nia;D

nagraj fimik z MC moze sie wyjasni czy dobrze cze źle robisz

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-01-26 16:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Siema Carbon, ogień jedziesz dalej, dawno mnie nie było i już nowa nazwa dziennika i avek, szalejesz

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium