SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 99 - 28.06.2010 - PONIEDZIAŁEK








1. (07:30) 4 jajka + 15g oliwy + pomidor
2. (10:30) (SZEJK: 3 jajka + 10g WPC) + 25g oliwy
3. (13:20) (SZEJK: 3 jajka + 10g WPC) + 30g oliwy + ogórek
4. (16:15) 100g kaszy gryczanej + 150g kuraka
5. (20:00) jabłko + ziemniaki + 200g kuraka
6. (00:00) 150g twarogu + ogórek
---






około 12:00 : 2x Scorch + 1x Taurine Mega Caps + 1x Magne B6
przed treningiem : 2x Scorch + 2x Taurine Mega Caps
po treningu : 10g BCAA
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Typ treningu : B15
Ostatni taki trening : https://www.sfd.pl/carbon91/.DZIENNIK./._Olej_zator,_odpal_akcelerator!_-t581441-s33.html#post6
Zakres powtórzeń : 15 , 15 , 15 , chyba, że jest napisane inaczej.

Ćwiczenia:
1. WL sztangi na poziomej : 30 , 37,5 , 47,5 // (+2,5kg)
2. Martwy ciąg klasyczny : 45 , 57,5 , 72,5 // (+2,5kg)
3. Podciąganie nachwytem do klatki (l. powt.) : 2 , 3 , 3
4. Ściąganie drążka wyciągu do karku : 40 , 40 , 40
5. Wyciskanie na barki stojąc od brody : 20 , 25 , 30x14
6. Młotki hantlami naprzemian (waga 1hantli) : 13,5 , 13,5 , 13,5
7. Wyciskanie francuskie siedząc jednorącz (waga 1hantli) : 7 , 7 , 7
8. Prostowanie nóg na maszynie (po 12powt.) : 20 , 20 , 20
9. Wspięcia na palce ze sztangą na barkach : 80xMAX , 90xMAX , 60xMAX

Komentarze:
1. Poszło bez większych problemów.
2. Dostałem powera i 12powt pizgłem jakby to nic nie ważyło, potem szybka poprawa chwytu i kolejne 3 też dość lekko.
3. Pierwsza seria zaraz po MC, za szybko... Ciężko strasznie ogólnie.
4. Ciężko też, ale poszło.
5. No nie dałem już rady pocisnąć ostatniego Pompa straszna ogólnie była (najbardziej w przedramionach, a potem w łapach).
6. Pompa niesamowita, ciężko.
7. Ostatnia seria poszła tak : Lewa 10powt, Prawa 10powt, Lewa 5powt, Prawa 5powt... Nie dałbym rady pizgnąć 15 od razu
8. Po wczorajszych swingach i przedwczorajszej piłce ,a także piątkowych przysiadach 5-tkach nogi były w średniej kondycji Paliło strasznie...
9. Coś kostka trochę mnie boli teraz, nie wiem czy od tego Ostatnia seria zmniejszony ciężar celowo, zeby więcej powtórzeń machnąć, wolałem w ostatniej tak zrobić bo sztanga lżejsza wtedy się wydaje

---






Dzień bez treningu biegania.
---






Potreningowy anaboliczny posiłek (jeszcze jabłko było do tego) :




---






Dieta tak sobie, brzuch mnie bolał w środku dnia, już myślałem że będzie kiepsko, ale wychyliłem ziołową herbatkę i gitara.
Problemy komunikacyjne były trochę, ale dałem radę jakoś dotrzeć na siłkę i powrócić, BCAA wziąłem ze sobą i łykłem od razu po trenie.
Pompa m.in. w przedramionach straszna. Jak robiłem młotki to ostro to czułem, albo wyciąg czy barki.... Kosmos, lubię ten trening pod tym względem, gdyby tylko nie to MC bo ledwo oddech łapię po ost. serii Nie no, dużo lepiej jest niż 4 tygodnie temu np., choćby i z kondycją. Nie ma szału, ale jest progres w większośći ćwiczeń.
Jestem zadowolony w chooy z tego treningu, chociaż nic wielkiego nie osiągnąłem
No Brazylia ładnie rozpykała Chile, ładne bramki.
Ciekawe jak jutro będzie wyglądał mecz Hiszpanii z Portugalią.
Kurva dowiedziałem się że kumpel już biegać nie chce, przynajmniej nie często, a więc coś wydaje mi się, że GPP/tabata/HIIT będą u mnie treningami coraz czestszymi, bo nudne jest aero samemu...
Może ktoś ma sugestie co do takich treningów?? Ja na pewno będę robił dobitkę w postaci rowerka stacjonarnego 15-20min po treningu w piątki. Natomiast 3x w tygodniu są "otwarte" z czego raz/dwa chciałbym właśnie coś ciekawego zarzucić, sam nie wiem, ale wydaje mi się że to nawet korzystniejsze dla redukcji, nie wiem co myśleć.
Dobra, nie ma co pisać więcej, hehe w środę wyniki matur, czyli najprawdopodobniej będą ostre rekordy w 10tkach, oj tak, bo na wkurvwieniu zawsze lepiej idzie
Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło haha

---

"Chemical drugs dem can give you
The speed and strength to win a hard game, but
Dem make u lose a righteous way
And you ignore what your heart says"

"Vavamuffin - Recharge"



---


Ann & Gruszka - dzięki Nie narzekam, po prostu jestem wymagający i nigdy sobie nie słodzę
Oj tak ten mecz (Aregntyna vs. Niemcy) będzie wielkim wydarzeniem, mam nadzieję że będzie dobrze


Odin - bardzo ciekawa jeszcze nie raz u mnie zagości taka wersja, tak myślę
z bica leci tam po 2mm ale to nie piszę tego tylko aż spadnie wyraźnie te 0,5. Nie no ale lepiej bic wygląda chyba niż wcześniej (tak myślę), więc się nie martwię
Dziwię się że z łydki poleciało, bo to nieczęste zjawisko i to aż o 0,5 cm, dziwne dziwne

---

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ja akurat idę po wyniki w czwartek - też się boję :P będzie ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Wbij do mnie do bloga starego i tam w spisie treści na pierwszej stronie masz link do treningu fitneski, w sam raz na redukcję. Raz zrobiłem i wrażenia jak pod podwójnej tabacie

Spróbuj

Postawiłem na Hiszpanię, ale szkoda mi będzie Portugalii, pamiętam jak wymiatali w 1998, to była masakra.

Możesz takie przerwy robić w ćwiczeniach (francuz), 15-20sek i jazda dalej. Tu chodzi o wykonanie po prostu łączej liczby powtórzeń, niekoniecznie w jednej serii.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Ann - będzie dobrze
Ja wiem że wszystko mi poszło kozak, oprócz matmy rozsz., jakbym się denerwował to bym się uczył, a tak to miałem wszystko w dvpie i nie wyszła coś ta nauka


Odin:
jeśli chodzi o ten z 5cioma ćwiczeniami, w tym burpees na 1 nodze to total hardkor
świetna sprawa, ale nie dam rady intensywnie przez 20min
chyba że np. 10min by miało sens jako osobna sesja, albo po tym dobitka aero? nie wiem co by dla mnie było odpowiednie

widze że w pewnym okresie "osiągnąłeś" podobny stosunek waga/wzrost jak ja heh z tym że więcej mięcha

hm to może będę zarzucał właśnie tabatę/wytrzymałościówkę 2 razy w tygodniu (narazie chyba za wcześnie na tą co proponujesz ale muszę spróbowac niebawem), raz afterburning i raz aero, chyba by to optymalne było, jak myślisz??

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Ja bym dał 2* aero, 2*tabata/wytrzymałościówka
a afterburning z braku czasu w innym dniu jeśli już

Możesz sobie każde ćwiczenie z tego filmu zrobić po 2min
A potem jeszcze lajtowe, z niskim tempem cardio (10-15min)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
carbon91, ja Ty możesz takiego gotowanego kuraka wszamiać? Mi po 3,5miecha na sam widok się słabo robi.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 100 - 29.06.2010 - WTOREK








1. (09:10) 150g twarogu + 1 jajko + 10g oliwy + pomidor
2. (11:50) 150g kuraka + 35g oliwy + ogórek
3. (14:40) 150g kuraka + 35g oliwy + ogórek
KOSZ
4. (17:30) (Jajecznica: 4jajka + pomidor + cebula) + 20g oliwy
"TRENING"
5. (20:30) (SZEJK: 20g WPC + 4 jajka) + 15g orzechów
6. (00:00) 150g twarogu + 5g oliwy
---






około 12:30 : 2x Scorch + 1x Taurine Mega Caps + 1x Magne B6
przed "koszem" : 2x Scorch + 2x Taurine Mega Caps
po treningu : 5g BCAA
przed snem : 3x Magne B6 + 1x Chela-Cynk
---






Dzień bez treningu na siłowni.
---






Między posiłkami 3 i 4 porzucałem z 1-1,5h do kosza koło domu, trochę tam pobiegałem za ta piłką itp, o takie coś zamiast aero.
A że było mi mało, to między 4 i 5 wykonałem takie coś co ewentualnie można by nazwać treningiem :
4serie "Tabata Squat" 20powt/10sek + kilka ćwiczeń z linku z dziennika Odina po kilka powtórzeń na próbę (kiedyś zrobię cały trening taki) + kilka burpees.
Taki chvjowy mix, właściwie nie dał pewnie zbyt wiele, ale co tam, aero zwykłe myślę że zastąpiłem dziś, a dzięki temu mogłem spokojnie obejrzeć meczyk Hiszpanii i Portugalii
---






Dieta tak sobie, trening opisałem, nie ma w sumie co pisać
Kostka mnie napjerdala cały dzień, ale nie jak staję na palcach, tylko jak wyginam w druga stronę, czyli dociskam jakby. Dziś już jest lepiej niż wczoraj, a jutro podejrzewam że powinno już nie boleć, do przysiadów jednak podejdę ostrożnie.
Owinąłem ją takim niby bandażem-usztywniaczem i jakoś nawet w tego kosza sobie popykałem koło domu, teraz zdjąłem i jest raczej okej, pasuje się wyspać bo rano spania nie będzie (na 9 do szkoły po głupi swistek), to i może kostka się zregeneruje bo jutro ciekawy trening i pewnie będzie na ostrym wkvrwieniu, albo na lajciku
Po treningu wziąłem tylko 5g BCAA bo nie czułem żebym umierał

---


"When music have not enough power to fight them
Nature! Catch this weapon!
When Babylon dips in your food dirty fingers
Nature! Catch this weapon!"

"Vavamuffin - Amazonian Recall"



---



Odin - Tylko że wtedy mam 3x siłowe + 4x inne a więc bez dnia wolnego
Ciężko będzie w takim wariancie, już to przerabiałem
Chyba, że jakaś tabata w dzień aero np. rano, a aero wieczorem??
A afterburning fajna rzecz po treningu 5-tek, czyli zostawić czy rezygnować z niego?

bubel - a tam zaraz, że mogę
Świeżo ugodtowany smakuje mi bardzo, natomiast odgrzewany 2-dniowy słabo wchodzi, ale co zrobić, trzeba jeść

---

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a po co Ci dzień wolny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no w sumie swego czasu nie miałem i też się dało śmigać

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
no w "dzień" wolny robić aero a potem cieszysz się spadkami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium