SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
koniobijcy
a co do starych mistrzow sztuk walk, bruca lee itp to nie ma co porownywac z dzisiejszymi fighterami mma, bo ci drudzy to maszyny do walki, a kung fu czy jeet kune do to przede wszystkim rozwoj ducha i ciala, ewentualnie umiejetnosci te pomoga w obezwladnieniu jakiegos agresywnego leszcza na ulicy

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
dzisiaj pomogłem ująć złodzieja w galerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
"I Ty zostań bohaterem w swojej galeii":D

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
B-Real - na poważnie, szkoda że nie ma więcej takich ludzi w kraju.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Słyszę, że ochrona krzyczy i kogoś goni to po prostu zablokowałem mu drogę ucieczki i wbiegł do sklepu z zabawki Przestraszył się pewnie tego loda w waflu co miałem w ręku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tak jak FOD i Wojt sie chwialili ze sklepali jakis placków co okładali kobity to teraz B Real musiał zabłysnąć :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Jones też kiedyś złapał jakiegoś złodzieja:D

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
mleqs
koniobijcy
a co do starych mistrzow sztuk walk, bruca lee itp to nie ma co porownywac z dzisiejszymi fighterami mma, bo ci drudzy to maszyny do walki, a kung fu czy jeet kune do to przede wszystkim rozwoj ducha i ciala, ewentualnie umiejetnosci te pomoga w obezwladnieniu jakiegos agresywnego leszcza na ulicy


Nie obraź się, ale piszesz straszne brednie. Bruce'owi czy ludziom od prawdziwego kung fu zawsze chodzi o przede wszystkim skuteczność. A rozwój mentalny jest ważny, ale siłą rzeczy przez ciężką pracę, trening, w MMA też się dokonuje.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-08 20:39:27

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Ludziom z KF chodzilo o rozwój duchowy, ale bruce chciał nap*****lać

Zmieniony przez - Deweq w dniu 2012-01-08 20:46:47

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Puar, więcej luzu. Zrozum, że póki nie udowodnisz tego że Lee, zamiatałby to nie przekonasz ich.

Dowód że ktoś coś tam mówi, jest do dupy. Bolo gdyby powiedział że Lee dostawał w dupę od niego zostałby zjedzony przez media itp.

Aha, i popełniasz podstawowy błąd logiczny, prosząc nas byśmy udowodnili że Lee nie był świetny. To tak samo jak katolik mówiący ateiście "udowodnij że Boga nie ma"

Udowadnia się istnienie czegoś a nie czegoś brak.


Ja Lee szanuję, za to co zrobił dla sztuk walki. Tak samo jak np Schawrzenegger dla kulturystyki zrobił naprawdę dużo.

Sądzę że umiejętności miał i na pewno był bardzo dobry, ba może nawet świetny. Ale za dzisiejszymi fighterami przemawia doping, większa wszechstronność (zapasy), nowe metody treningowe no i styl życia.

Oni cały czas ćwiczą, cały dzień, jak nie bjj to boks, jak nie boks to cardio, jak nie cardio to siłka, jak nie siłka zapasy. I choć Lee pewnie też od groma ćwiczył, ale jednak miał czas żeby grać w filmach, a to od razu wyklucza morderczy trening jaki robią dzisiejsi zawodnicy.

No i rzecz o której wspominałem. Lee fizycznie nie mógłby tyle ćwiczyć co goście dzisiaj, bo nie jechał na dopingu. Nawet jeżeli był fenomenem, to pewna intensywność jest zarezerwowana dla gości na dopingu, a kto temu zaprzecza, powinien przeczytać książki do biologii
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium