SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
JDS, Cain, Reem na pewno są przed nim w moim rankingu Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Dankę zakładającego pasek Fabrycemu

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2012-02-10 19:17:54

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Werdum to imo zawodnik-granica pomiędzy totalną czołówką (Reem, JDS, Cain) a "tylko" bardzo dobrymi zawodnikami hw (Mir, Silva, Nog).

Cormiera nie mam pojęcia gdzie wsadzić. Kto wg Was w lepszym stylu pokonał Monsona- Fiedzia czy Daniel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Durne pytanie zważywszy ze u ruskich było to ustawione :P

a typka z mego avatara juz po porażce z cormierem calkowicie skreślacie? Imo moze jeszcze powalczyc na luzie z huntem, kongo, barrym, mirem

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-02-10 19:27:47

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jakie znowu ustawione.

A co do Wielkiej Stopy, to powalczenie na luzie z Huntem i Barrym to trochę mało jak na czołówkę.

Myślę że może spokojnie być w ścisłej czołówce, ale musi mocno uszczelnić obronę, bo wolny zapłon ma.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
w ch** by mnie ciekawila walka mir vs werdum

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
To czemu monson w ogole nie uderzał ? ^^ nie no świruje hehe

Ja co do wielkiej stopy bardziej skłaniam się ze z cormierem był 'lekki wypadek przy pracy' anzeli kosmiczna forma cormiera. Imo jest leciutko wyolbrzymiany jego talet. z Monsonem nic nie pokazał, wczesniej tez bez szału. Imo trafił w stope bo ma wielki łeb i tyle. Jak złozy barnetta to to odszczekam na forum

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Chyba nawet towarzysz Monson nie jest na tyle krejzi żeby dać sobie złamać nogę w ramach ustawionej walki.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-02-10 19:56:52

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Cała ta otoczka towarzysz putin i cała świta źle na mnie działa. Walka była dziwna i każdy ogarniety to potwierdzi Może nie ustawiona ale monson 'musiał' dostać po prostu :D Na całą walkę monson machną 2 razy cepem, ani razu nie probował zejsc do aprteru żadnych prób dosłownie niczego zachowa sie jak amator ... a zapomniałem putin na lotnisku dał mu kopertę z sierpem i młotem


ps jak sie nazywa ta nuta co werdum wylazil ?

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-02-10 20:13:12

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Tez twierdze,ze to bylo ustawione i do tej ostaniej walki Fedora tez mam jakies ale... TKO i 3-2-1 Happy New Year ..Lubie fiedzie,ale to razi w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Strecho - Ai Se Eu Pego - Michel Telo. Podoba Ci się to ?
Co do 2 ostatnich walk Fedora również niestety mam zdanie, że to ustawki za dziwne były... Nie rozumiem czemu Fedor nie przejdzie do UFC kasy ma jak lodu, a o fanów nie dba? ehhh...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium