SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
btw ciekawe jak forma u thiago po tej rocznej przerwie, jak vera odpada to ciekawe kogo mu dadza

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Możliwe, że Shogun zbije do MW. Oby, oby. Prócz Silvy i BYĆ MOŻE Sonnena by rozkurvił całą dywizje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Shogun w MW? Skąd te info? Oj działoby się... kiedyś LHW było najmocniej obsadzoną wagą a teraz chyba HW odkąd przeszedł Reem Werdum, może Silva

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Imo na lekką nie ma chvja dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Skąd masz te informacje Bullet? Walki z takim Belfortem czy Andersonem byłoby, spokojnie mówiąc, FAJNIE zobaczyć, ale w lhw chyba ma jeszcze coś do udowodnienia.
Co do kategorii wagowych, na dzień dzisiejszy najciekawszą jest dla mnie waga średnia.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Echh co się stało z tą LHW... kiedyś poziom był wyrównany, walki ciekawe,pas zmieniał właściciela tak szybko jak Pani stojąca przy Szczecińskiej autostradzie... a teraz wpadl Jones i wyrownana jest jedynie walka o 2 miejsce:( Z tego co Jones mowi to za kilka lat pewnie bedzie w HW

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jego walka (Jonesa) z JDS byłaby walką gigantycznym wydarzeniem. Ale coś na miarę tego zobaczymy już niedługo, mowa o JDS - Overeem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Jones chcial ponoc walke z kims z ciezkiej po wygraniu z Evansem i Hendo ale Dana odmowil:) Zanim Jones przejdzie do HW mina jakies 2 lata. Wtedy JDS moze juz nie byc mistrzem;)

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jones ze swoim pajacowaniem nie ma szans z JDS. Junior szybko zgasiłby mu światło i byłoby po walce.

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-02-08 12:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Ja już się nie wypowiadam... najpierw byłem pewny, że Shogun zje Jonesa, a później miałęm 99% pewności, że niewygodny styl Machidy się uda i Jones dostanie z kontry:D JDS nie jesst nie do pokonania... Nikt nie jest. Miała być era Machidy, Lesnar miał być potworem, Velasquez maszyną Cardio z obaleniami z każdej pozycji i niezłą stójką... Jako świeżo nawrócony stawiałbym na Jonesa;)

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium