SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Ten Pablo jest na prawdę dobry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pogoda zayebista, trening na siłce odrobiony za wczoraj mega, pełen power, poznałem wczoraj zayebistą laske starszą i chce sie umówić w tygodniu, takze Tomasz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chodzi o internetowych gangsterów-przypałowców to niekwestionowanym liderem są:






no dobra i jeszcze klasyk:






Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-12-18 15:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Starsze są ok ja też wczoraj porzadny trening , jeszcze ten tydzien i siłka na 12-14 dni w kont idzie , czas wypoczac i od nowego roku nowy plan treningowy , nowe cele .

raKhu1- a czy ta pani czasem nie bawi sie w BJJ??? bo ostatni temat taki natchniony ??

co do filmiku nie chce nawet otwierac , bo domyslam sie ze calkowicie rece mi opadna i pisac nie bede mial czym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Czejść. Mam na imie Piotrek i tesz bjore czszysta na klate. POZDROOOO!!!!!!11111jedenjedenjeden

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpal tylko oprzyj sie dobrze o krzesło i poproś kogoś by Cie pilnował i w razie wezwał pomoc

Heheh BJJ nie, ale sportem sie zajmuje

Ja w piątek trening ostatni i do nowego roku sobie totalną przerwe od treningów robie, a od nowego roku JAZDA k***A OSTRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pewnie czasem trzeba zrobic odpoczynek po to by pojsc do przodu i mialo to sens , SAUNE polecam , ja ostatnio mysle o pijawkach na kolana , ponac swietna sprawa .

z Kobietka powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A ja nie wiem co sie dzieje ostatnio tak negatywnie na mnie wpływa ta pogoda ze nic sie nie chce, siłka raz na tydzien cos pomacham, dieta tez zaczęła kuleć, także od 1 stycznia obrót o 180 i nap*****lam jak szalony bo w depresje wpadam przez to :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No planuje 2 razy na saune IR wbić przez ten czas, polecam, wg mnie rewelacja jeśli chodzi o sauny, bo sucha czy parowa to tragedia, max może 5min w tym wytrzymam a w IR sie siedzi bez przerwy 30-60min i jest fajnie ciepełko i oddychać czym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
o trzeba bedzie sprawdzic , dobre tez sa kapiele gorace z sola morska tak z 30 minut lezenia w dobrej parowie a pozniej z 5-10 minut zlewam sie zimna uuuu odstrzał .

Strecho - działaj działaj , moze sie przetrenowałem psychicznie lub fizycznie lub 2 naraz , sport , dodatkowe czynniki zewnetrzne ITD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium