SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Neith ma normalne podejście - nie jem bo nie lubię. Nie to co te eurokomunistyczne ekopedały.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja tam szanuje każdy powód:) to wolny wybór każdego człowieka co je i dlaczego:)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wróciłem i zamarzłem


Aście naspamowali, słuchajta ludzie bo mam dylemat czy iść szybko spać czy już siedzieć i wyczekiwać. Jak wy robicie? Zasugeruje się wami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Co ty tu Puar Dragona wklejasz

Tak się składa, że ostatnio zamiast sie uczyc w nocy to sobie 10 odcinkow z rzedu ogladalem Android Sagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bulletskat
Wróciłem i zamarzłem


Aście naspamowali, słuchajta ludzie bo mam dylemat czy iść szybko spać czy już siedzieć i wyczekiwać. Jak wy robicie? Zasugeruje się wami


Nie idź spać. I tak po gali będziesz długo spał, nawet jak teraz pójdziesz spać.

Ja sobie odświeżam pierwszą serię, od 1 odcinka

A tak w ogóle, ma ktoś wideo z ostatniej walki Borysa Mańkowskiego? Kilka dni temu się odbyła...

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-02-05 00:36:45

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to nie ide, to ide sie wymyc i wypije chyba 2 raz w życiu kawe żeby mi sie nie chcialo spac





Tą nute z primetime wkleje jeszcze raz bo serio jest świetna. Wysłałem kilku osobom to wszyscy, że bez szału a ja na to, że mnie zniszczyła ta nuta!

Puar ponoć do cyfrowego polsatu i cyfry plus wszedł jakiś nowy kanał AXN coś tam coś tam i lecą same fajne seriale, filmy i właśnie Dragon Ball! W japońskiej wersji z nowym lektorem który czyta lepij

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-02-05 00:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Neith24
Ja tam szanuje każdy powód:) to wolny wybór każdego człowieka co je i dlaczego:)


No no, tylko że z nimi to jest jak ze znawcami wina.
Zrobisz takiemu podmiankę - buzun za 5 zł w miejsce, bożole za 500 i się nie zorientuje co pije, jeszcze się za przeproszeniem bukietem zachwyca
Tak samo jak do tej pory reagują zatwardziali weganie, których miałem okazję przetestować - podsuniesz "sałatkę" z wkładką mięsną i wcina aż się uszy trzęsą. Dopiero jak się dowie co zjadł, wtedy jest boruta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Z tym winem racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
raz tak matce zrobiłem kawał wiśnia za 4,99 w miejsce jakiegoś pół wytrawnego winiacza za miliard, co sobie sprowadziła z Francji zero podejrzeń, nawet jak się przyznałem to nie uwierzyła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium