SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Racja, świetna walka również;) Dlatego nie rozumiem narzekania na boks.

Oczywiście w ciężkiej nie ma zbyt wielu rodzynków typu Helenius vs Chisora, ale jest tego dużo w niższych wagach.

USS z Hernandezem kapitalna, szczególnie jak się weźmie pod uwagę to że Cunn wytrwał 4 rundę. Imo Steve już nie taki szybki jak kiedyś, bo był lepszym bokserem od Hernandeza. Zresztą 36 lat ma a bazuje głównie na szybkości i refleksie.

Niedługo bardzo ciekawa walka Povietkin- Huck, i mam nadzieję, że Sasza uciszy tego pyskacza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Steve niestety ma watę w rękawicach, to jego największy ból, bo Hernandeza mógł w kilku sytuacjach b. mocno usadzić, ale charakteru to mu nie można odmówić.
Co do Saszki to w uderzanych już pisałem, rozpyli Hucka po ringu a wklinczu go rozniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jeszcze ze 2-3cm i będzie szpagat francuski :D wkóncu wracam do normalnego naciągu :P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Podobno cięciwe należy ściągać po każdym użyciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
juz zapomniałem co to znaczy sobie solidnie popyerdolic czasu brak ostatnio ale musze chyba znaleść





Macie nute na wjazd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No cieżko strasznie wytypowac zwycieżce povetkin vs huck , ale mysle ze rusek bedzie mial na serio ciezko, ni mniej pewnie da rade, walka 25 lutego czyli lada dzien

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-02-15 15:49:43

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Strasznie





















ch**owa ta nuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Aha Povietkin to technicznie wybitny pięściaż jak na dzisiejszą HW, Huck to rzemieślnik bez techniki, bez defensywy jak pójdzie na jego ulubione wymiany to ze szczęką saszki widze jedno wyjści, choć to hw i wszystko może się zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doyebałem na bary ostro i jestem gogzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trza pakwoać bo kura taki wiatr dzisiaj pizga że wieszaki lepiej niech z domu nie wychodzą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium