SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biore 300 na klate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar - sęk w tym że tylko karierę aktorską i trenerską można udowodnić - tej fajterskiej już nie bardzo

To że staczał walki to jest fakt. Już sam fakt jak ciężko trenował, że miał stosy, tysiące książek o sztukach walki, że to była jego największa pasja, no i gadanie że jest najlepszy na świecie uszło mu na sucho, to chyba świadczy o tym, że nie był tylko aktorem.

Wszyscy którzy z nim trenowali, żywili wobec niego podziw. Pojawiał się na różnych imprezach związanych ze sztukami walki, był po prostu tego częścią.

A tu na forum ktoś sobie pisze, że był aktorem.
-Dlaczego?
-Bo tak!.

Nigdy nie doszedłby do wniosków, do których doszedł i spisał w notatkach, gdyby był tylko teoretykiem. Proponuję Enediktalowi i jemu podobnym trochę się doedukować, a nie oceniać kogoś po obejrzeniu Wejścia Smoka.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Strecho
Co do bruce do polecam parę dokumentów o nim, w nich m.in bolo yeung wypowiada się mowic ze na planie wejscia smoka sparował z nim a ten wytarł nim podłogę, czy prawda czy nie ciezko zweryfikowac ale podobnych wypowiedzi w tych filmach jest sporo


No właśnie, nie tylko Bolo tak mówił. Praktycznie wszyscy którzy z nim ćwiczyli. Judoka Gene LeBell też wspomina, jak raz dostał mocarnego kopa itd itp.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Miał stosy książek o sztukach walki, hahahahahahaha.

A jeden koleś dostał kiedyś od niego kopa, hahahhahahaa.
To wszystko wyjaśnia. Zwracam honor!





PUAR, JESTEŚ BOSKI!

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2012-01-08 18:05:38

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nic nie muszę udowadniać. Bruce Lee nie walczył w żadnej poważnej organizacji, nie miał żadnych pasów, jedyne co miał to filmy.

A w jakiej poważnej organizacji, w której panowałyby przynajmniej dość liberalne zasady, miał wtedy walczyć? W UFC?
To, że ktoś nie ma wielkich osiągnięć sportowych czy pasa UFC, to nie znaczy, że nie jest kozakiem.
Według Ciebie Musashi Miyamoto nie był dobry, bo nie miał pasa żadnej poważnej organizacji?

Enediktal, jesteś na maksa zaślepiony. Tak samo jak fanatycy twierdzący, że na 100% Bruce nakopałby każdemu we wszechświecie. Tylko, że jesteś zaślepiony w drugą stronę. No cóż, taka moda ostatnio na jechaniu po Lee. Tylko że nastała po jego śmierci. Podobna sytuacja co w relacjach między Oyamą a Blumingiem. Po śmierci tego pierwszego.

A jeden koleś dostał kiedyś od niego kopa, hahahhahahaa.
To wszystko wyjaśnia. Zwracam honor!


Jak mistrzowie karate czy olimpijski judoka taki jak Hayward Nishioka powiedzą, że na prawdę jesteś zaj**isty, to nic nie znaczy?

Widocznie odkryłeś coś o czym nie wie cały świat.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-08 18:14:09

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Bruce Bolem czy Bolo Brucem wytarl podloge?:D

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bruce nim.

Jest dużo relacji świadków jak wciera kogoś w podłogę.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Eee tam pieprzenie... sztuki walki ciagle sie rozwijaja... nie można napisac, że Bruce wszystkimi by powycierał podłoge. Weźmy pod uwagę pierwsze UFC. Czy sądzi ktoś, że Gracie z fenomenalnym BJJ wygrałby teraz z czołówką? Moim zdaniem nie bo teraz wszyscy zawodnicy są wszechstronniejsi i BJJ nie jest juz takim zaskoczeniem jak kiedys. Kilka lat temu wygrywali głownie parterowcy z BJJ, poźniej Fedorek z Sambo łącząc dobrą stojke i parter. Poźniej uważano, że najlepszą bazą są zapasy (Couture Lesnar, Cain) a teraz rządzą stójkowicze. Przynajmniej w ciężkiej:DTak samo z Bruceem, nie wygrywałby teraz z nikim z czołówki i jeśli nawet był zaje**tym fighterem to po nim były całe generacje coraz lepszych zwodników. Wiedza o SW wzrosla przez te lata i ogólnie zbiera się wszystko co najlepsze z kazdje SW.

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ja nie twierdzę, że na pewno wtarł by każdego w podłogę. Tylko twierdzę, że na pewno miałby szanse.
Zawsze mnie zastanawiało, co by było gdyby np. zamiast Gerarda Gordeau wystąpił w UFC 1 Ernesto Hoost, bo z tego co pamiętam byłaby taka możliwość. Mało było klasowych uderzaczy w pierwszych UFC.
Albo co by się stało, gdyby Royce spotkał się Colemanem, Fryem.

Wiedza o SW wzrosla przez te lata i ogólnie zbiera się wszystko co najlepsze z kazdje SW.

Już w starożytności było coś takiego jak Pankration. Albo w średniowiecznych traktatach widać techniki obaleń, uderzeń czy brudnych sztuczek.

Taki Anderson dzięki pracy nóg dobrze radzi sobie ze wszystkimi. Wykorzystuje wiele założeń Bruce'a i przyznaje się, że się nim inspiruje. Dla mnie to znaczy dużo.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-08 18:55:06

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
1. Bruce był wielkim "Martial artist " j**ać polski ;p, wystarczy spojrzeć na same filmy, czy k***a mroczek by tak nunchukiem wywijał , wiele jest swiadków, ksiazek, itp, nawet filmy z jakis tam pokazów i treningow, osoby mowiące ze był nikim mają naprawde nie pokolei , z kolei mowienie ze by pozamiatał tez jest nie dorzeczne, bo walka w rekawicach przedewszystkim to inna bajka, i na dodatek parter, ale jestem pewien ze z takim talentem jaki posiadał nauka i trening mma nie sprawil by mu wiekszego klopotu 2. hmmm Royce Gracie z czarnym pasem na pierwszym ufc był by jak sredni koles z purpurą teraz

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Należy pamiętać, że Bruce jeśli chodzi o parter to zielony na pewno nie był, bo treningi z LeBellem Nishioką na pewno nie poszły na marne. Dobrze Deweq mówisz, gdyby żył dzisiaj na pewno zainteresowałby się treningami w teamach MMA.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

Następny temat

Rozciągani a siła.

WHEY premium